TRUCK CARE Wyłącznym Partnerem Logistycznym Runmageddonu

TRUCK CARE, lider sektora wynajmu pojazdów użytkowych, został Wyłącznym Partnerem Logistycznym Runmageddonu – cyklu najpopularniejszych w Polsce biegów przeszkodowych. Podczas całego sezonu 2024 pojazdy TRUCK CARE będą wykorzystywane do transportu i obsługi wszystkich 14 biegów przeszkodowych zaplanowanych na ten rok.

źródło. TRUCK CARE

Głównym hasłem Runmageddonu jest „Siła i charakter”. Każde wydarzenie to – w zależności od serii – od 3 do nawet 42,5 km biegu oraz od 15 do 150 przeszkód wymagających siły, sprawności, szybkości, a często pokonywania strachu i własnych lęków. To także fenomen kulturowy integrujący zarówno samych zawodników (formuła otwarta umożliwia współpracę i wzajemną pomoc), jak
i kolejne pokolenia. Każdorazowo w ramach Runmageddonu organizowane są również konkurencje dla najmłodszych, młodzieży oraz całych rodzin.

„Runmageddon to impreza dla ludzi, którzy… chcą czegoś więcej – więcej emocji, więcej wyzwań, więcej przygody, więcej natury, więcej towarzystwa na trasie, więcej współpracy. Chcą być bardziej członkami społeczności. Są bardziej zachłanni na życie.” – mówi Jarosław Bieniecki, założyciel Runmageddonu.

Każde, organizowane w różnych regionach całego kraju, a nierzadko także poza jego granicami, wydarzenie wiąże się z wieloma wyzwaniami natury logistycznej i transportowej. Budowa miasteczka Runmageddonu, a przede wszystkim zbudowanie trasy z przeszkodami, wymaga przewiezienia ogromnych ilości stalowych i drewnianych elementów przeszkód, a nierzadko także piachu… czy lodu. W tym roku z tymi wyzwaniami pomoże się zmierzyć TRUCK CARE, udostępniając na te potrzeby część swojej floty pojazdów ciężarowych i dostawczych.

W TRUCK CARE staramy się być jak najbliżej przedsiębiorców, pomagając im mierzyć się
z przeszkodami, jakie przed nimi stawia niełatwy rynek TSL. I to trochę zaczyna być naszym wyróżnikiem – tam, gdzie inni widzą ściany i problemy, my widzimy wyzwania. Zarówno zespół organizacyjny Runmageddonu, jak i jego uczestnicy, także muszą mierzyć się z wieloma przeróżnymi przeszkodami, które – oprócz siły i zwinności – często wymagają poszukiwania niestandardowych rozwiązań, a także współpracy – kolejnych wartości ważnych także dla nas. Współpraca
z Runmageddonem wydawała nam się więc czymś zupełnie naturalnym. Cieszymy się, że będziemy mogli wesprzeć „Przeszkodowców” w pokonywaniu wyzwań logistycznych i transportowych, pozostawiając więcej czasu na organizację wydarzeń i wyzwań dla uczestników
. – tłumaczy Wojtek Szostek, Dyrektor Handlowy | Pojazdy Ciężarowe w TRUCK CARE.

W ramach współpracy TRUCK CARE będzie odpowiadać za transport elementów infrastruktury tras biegowych oraz samego miasteczka biegowego. Dodatkowo pojazdy TRUCK CARE podczas wybranych eventów, same zamienią się w przeszkody. Zespół TRUCK CARE będzie obecny nie tylko na firmowym stoisku, ale również na linii startu i – mamy nadzieję – również mety.

TRUCK CARE planuje również  atrakcje specjalne  dla rodzin i dzieci. Podczas wydarzeń będzie kontynuowana, zapoczątkowaną w tym roku akcja edukacyjna „Bądź widoczny, bądź bezpieczny”.

Tylko w 2023 roku we wszystkich biegach Runmageddon udział wzięło prawie 70 000 zawodników.
W roku 2024 Runmageddon świętuje 10-lecie istnienia. Z tego powodu tegoroczne edycje biegów mogą liczyć na specjalną oprawę, ale również zapewne szczególne zainteresowanie i  popularność. Sama idea biegów OCR (ang. Obstacle Course Racing) oraz wszechstronnych zawodów sprawnościowych typu Ninja, także w Polsce, stają się coraz popularniejsze. Dlatego szacuje się, że w sezonie 2024 we wszystkich biegach Runmageddonu weźmie udział łącznie nawet 100 000 osób!

Mamy świadomość tego, że dla szeroko pojętej drużyny Runmageddonu ten rok będzie wyjątkowy pod każdym względem. Dlatego cieszymy się, że możemy im towarzyszyć i wspólnie pokonywać tę drogę i przeszkody, zarówno podczas zawodów, jak i te biznesowe i logistyczne” – podsumowuje Wojtek Szostek.

***

TRUCK CARE to kompleksowy wynajem pojazdów użytkowych, stworzony z myślą o biznesie transportowym, jak i odpowiedź na potrzeby firm, które poszukują wygodnych i elastycznych rozwiązań. Specjalizuje się w krótko-, średnio- i długoterminowym wynajmie pojazdów użytkowych. W swojej flocie posiada już ponad 4700 pojazdów w najnowszych modelach uznanych marek jak DAF, MAN, IVECO, VOLVO, MERCEDES-BENZ, RENAULT czy  SCANIA, a wśród nich pojazdy z różnych segmentów – poczynając od lekkich pojazdów dostawczych oraz podwozi przeznaczonych do dystrybucji regionalnej, przez ciągniki siodłowe, pojazdy komunalne, na 4-osiowych podwoziach konstrukcyjnych kończąc. Ofertę uzupełniają naczepy KÖGEL, SCHMITZ, KRONE w różnych konfiguracjach, cysterny oraz zestawy BDF. Każdy z nich dostępny jest w pełnym kontrakcie obejmującym nie tylko wynajem, ale również finansowanie, ubezpieczenie, podatki, serwis, ogumienie oraz pakiety dodatkowe.

TRUCK CARE ułatwia pracę przedsiębiorcom, optymalizując wszelkie koszty utrzymania floty. Dzięki rozbudowanej sieci serwisowej na terenie całego kraju przejrzystym warunkom finansowania oraz kompleksowej obsłudze TRUCK CARE zapewnia przedsiębiorcom pełną mobilność w realizacji usług transportowych. TRUCK CARE należy do silnej Grupy finansowej EFL, która jest częścią Credit Agricole S.A., jednej z największych instytucji finansowych w Europie oraz Credit Agricole Leasing & Factoring S.A., najważniejszego uczestnika sektora leasingu i faktoringu w Europie.

Więcej na www.truckcare.pl.