Toyota Bank podwyższa oprocentowanie Lokaty Plus na okres 6 i 9 miesięcy do 6,30% i 6,50%

Toyota Bank kontynuuje wprowadzanie korzystnych zmian w ofercie lokat, reagując na oczekiwania klientów. Bank podnosi oprocentowanie swojej flagowej Lokaty Plus na okres 6 i 9 miesięcy do odpowiednio 6,30% oraz 6,50% w skali roku. Warto dodać, że jeden klient może założyć aż 10 depozytów, na łączną kwotę nawet 1 mln złotych.

fot. materiały prasowe

Jest to kolejna z serii zmian, które Toyota Bank wprowadza, by zapewnić klientom jeszcze lepsze warunki oszczędzania. Wcześniejsze zmiany obejmowały zwiększenie maksymalnej kwoty jednej Lokaty Plus do 100 000 zł. Z racji tego, że jeden klient może założyć do 10 depozytów, kwota ulokowanych środków może wynosić nawet 1 milion złotych.

Nowe oprocentowanie Lokaty Plus:

– na okres 6 miesięcy: 6,30% (wzrost o 0,7 p.p.)

– na okres 9 miesięcy: 6,50% (wzrost o 1,3 p.p.)

Jesteśmy zaangażowani w dostarczanie innowacyjnych produktów i usług finansowych, które odpowiadają na zmieniające się realia rynkowe. Podwyższenie oprocentowania Lokaty Plus to kolejny krok w dążeniu do zapewnienia naszym klientom atrakcyjnych warunków oszczędzania. W ten sposób ponownie pokazujemy, że warto dołączyć do finansowego świata Toyoty – mówi Piotr Marszewski, Kierownik Wydziału Marketingu Toyota Bank Polska S.A.

Lokata Plus oferuje atrakcyjne oprocentowanie w zależności od okresu depozytu, z kapitalizacją odsetek na koniec okresu Lokaty. Produkt jest dostępny dla posiadaczy dowolnego konta w Toyota Bank.

Nowa Tabela Oprocentowania jest dostępna pod adresem:

https://www.toyotabank.pl/obsluga-klienta/oprocentowanie

Więcej informacji o Lokacie Plus: https://www.toyotabank.pl/lokata-plus