To będzie przemysłowy hit!

Przemysłowa Wiosna, której ważnym elementem są Targi Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni urosła! Choć do wydarzenia pozostało nieco ponad dwa miesiące, już dziś powierzchnia ekspozycji jest o 10% większa od zeszłorocznej. Popularność przemysłowego cyklu odbywającego się w kieleckim ośrodku z pewnością przełoży się na biznesowy sukces Targów EXPO-SURFACE.

Całkowitą wielkość powierzchni oraz liczbę wystawców poznamy jeszcze przed rozpoczęciem targów. Jedyną niewiadomą będzie liczba branżowych zwiedzających. Ale biorąc pod uwagę poprzednie edycje, tu również można spodziewać się sukcesu.

– Jesteśmy duńską firmą dostarczającą linie lakiernicze, od pięciu lat firma ma swoje przedstawicielstwo w Polsce, w Katowicach. Na targach w Kielcach jesteśmy już kolejny raz, a przyciąga nas tu przede wszystkim duże zainteresowanie tą imprezą. Nasze doświadczenie pokazuje, że targi w Poznaniu czy w Warszawie nie przyciągają aż tylu zwiedzających – klientów i kooperantów. Tegoroczna impreza to pierwsze targi po covidowej przerwie, na których jesteśmy i widzimy też powrót klientów. Drugi dzień targów, był wręcz szalony pod tym względem – taki jak za dawnych, dobrych czasów czyli 7-8 lat temu – tak udział w kieleckich Targach Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni podsumował w 2023 roku Andrzej Gajos z firmy AABO IDEAL.

Targi EXPO-SURFACE mają szeroki zakres branżowy, który spełnia  wszelkie oczekiwania specjalistów z branży ochrony powierzchni. Znajdziemy w nim: technologie oraz urządzenia do nanoszenia powłok ochronnych, sprzęt do czyszczenia i przygotowania powierzchni, specjalistyczne środki chemiczne, urządzenia do lakierowania, emaliowania oraz pokrywania plastikiem, urządzenia do chemicznej i cieplnej obróbki powierzchni, laserowe i plazmowe technologie pokrywania powierzchni, urządzenia do termicznego rozpylania, specjalne systemy obróbki powierzchni, urządzenia pomiarowe, kontrolne oraz aparatura badawcza, ofertę usług, badań oraz instytucji branżowych, materiały kompozytowe oraz propozycje  izolacji antykorozyjnych, czyli materiały, produkty i usługi.

O merytoryczne uzupełnienie bogatej oferty wystawców EXPO-SURFACE tradycyjnie zadba portal www.lakiernictwo.net. Zaplanowane są jak co roku wykłady poruszające najbardziej istotne dla branży tematy oraz pokazy lakiernicze na żywo na różnych systemach do malowania.

Cykl „Przemysłowa Wiosna”, którego ważnym elementem są Targi EXPO-SURFACE w 2023 roku okazał się absolutną rewelacją, a świadczą o tym nie tylko liczby. Chociaż te oczywiście muszą robić wrażenie – zajęte wszystkie hale kieleckiego ośrodka, niemal 600 wystawców, oraz 19 tysięcy zwiedzających. Nie brakowało także bardzo konkretnych biznesowych rozmów. Kolejna okazja na takie spotkania w Targach Kielce od 19 do 22 marca 2024 roku.

Zarejestruj się już dziś i pobierz darmową wejściówkę: https://www.targikielce.pl/uzytkownik?ref=/przemyslowa-wiosna/rejestracja-zwiedzajacych

Zapraszamy!