Święto Chleba i Sera 2024 z Hochland

Święto Chleba i Sera to jedna z największych imprez odbywających się co roku w Kaźmierzu, której jednym ze sponsorów jest firma Hochland Polska. W tym roku odbędzie się 31 sierpnia, a organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji dla lokalnej społeczności oraz gości, którzy tego dnia odwiedzą tę podpoznańską gminę.

Sztafeta Rowerowa Hochland, zawody spławikowo-gruntowe i edukacyjne, promujące ekologiczne postawy zabawy dla całych rodzin, ponadto Balon Almette, dmuchane zamki, baloniarz i szczudlarz – tego wszystkiego nie zabraknie podczas corocznego wydarzenia Święto Chleba i Sera w Kaźmierzu. Hochland Polska jak zawsze zaprosi na swoje stoisko – na gości czekać będą m.  in. Dożynkowe BBQ, Tosty oraz Koncertowe Snacki, a Koło Gospodyń Wiejskich przygotuje 30 serników na 30-lecie Hochland. Zaplanowano również ceremonię dzielenia tortu z okazji tego okrągłego jubileuszu.

SwietoChlebaiSera_plakatA3_2024_v5

Główna część uroczystości rozpocznie się o godzinie 13.00 od odprawienia Mszy Świętej Dziękczynnej. Po nabożeństwie sceną zawładną artyści – najpierw Zespół Pieśni i Tańca ‘Boczki Chełmońskie’, potem Monti Brass Band oraz firmowa formacja Hochland BLACK SAPAL. Muzycznymi gwiazdami imprezy będą Mała Lady P. oraz Sound’n Grace. A na koniec dyskoteka i DJ Quit, który zaprosi do tańców na parkiecie. Będzie się działo! Kaźmierskie Święto Chleba i Sera na stałe wpisało się w kalendarz eventów, które swoim patronatem objął Hochland Polska. Cieszymy się, że możemy być częścią tego wydarzenia, które przyciąga całe rodziny. W tym roku podczas imprezy będzie czas na relaks, aktywności fizyczne i zabawę. Nie zabraknie atrakcji dla młodszych i starszych oraz pyszności na naszym stoisku. Już dziś SERdecznie zapraszam – mówi Jacek Wyrzykiewicz, PR&Marketing Services Manager w Hochland Polska.