Salon Madonna Exclusive przygotowany przez Neo Świat

W centrum Warszawy, przy al. Jana Pawła II 27, powstał wyjątkowy salon sukni ślubnych i wieczorowych Madonna Exclusive. Na ponad 250 mkw. stworzono wysokiej klasy przestrzeń, wypełnioną bogatym wystrojem i meblami na zamówienie. Za projekt wykonawczy i kompletną przebudowę, odpowiedzialny jest czołowy wykonawca fit-out – Neo Świat. Projekt wnętrza powstał w pracowni Patrycja Okrutna Design.

fot. Neo Świat

Madonna Exclusive posiada w Polsce już 9 lokalizacji, w których oferuje wysokiej klasy suknie ślubne i wieczorowe na zamówienie. Salon w biurowcu Atrium przy al. Jana Pawła II 27, jest drugą warszawską lokalizacją firmy. Głównym założeniem było stworzenie komfortowej, odpowiednio zaplanowanej i oświetlonej przestrzeni, w wysokim standardzie, w której klienci będą mogli skupić się wyłącznie na konsultacjach ze stylistą i wyborze wymarzonej kreacji.

 

Projekt wnętrza zakładał kompletną przebudowę lokalu, w którym wcześniej znajdował się oddział banku i dostosowanie go do nowego układu. W trakcie prac wykonano skomplikowane technicznie łączenia ścian działowych z okrągłymi sufitami i podcieniami oraz łączenia różnych rodzajów powierzchni z wyposażeniem. Cały salon jest wypełniony luksusowymi meblami i drogimi dekoracjami, które zostały przygotowane na zamówienie. Kluczowym elementem było również odpowiednie zaplanowanie i wykonanie oświetlenia, które pomaga w wyborze faktur i kolorów.

– Poświęcamy dużo uwagi temu, jak klienci czują się w naszych salonach i jak możemy wpłynąć samym wnętrzem, żeby ich doświadczenie było komfortowe. Wnętrze tego salonu wprowadza nas w zupełnie inny świat – momentalnie zapominamy o wejściu z ruchliwej ulicy i możemy skupić się wyłącznie na próbowaniu różnych wariantów, w luksusowych warunkach. Salon wydaje się też być o wiele bardziej przestronny, niż sugeruje to wielkość powierzchni – podkreśla Halyna Kalasko, prezes Madonna Exclusive.

 

 

– W projekcie postawiliśmy na niebanalne zabiegi – obłe formy, mosiężne detale, miękkie tkaniny oraz projektowane lampy, które miały sprawić, że miejsce będzie zaskakujące i eleganckie, ale też przytulne. Ważnym założeniem było, aby każdy zakątek w salonie był pięknym tłem dla przyszłej panny młodej, a dobrze zaprojektowane oświetlenie wprowadzało zmysłowy nastrój. Współpraca z inwestorami i wykonawcą przebiegła wzorowo i złożyła się na świetny finalny efekt – mówi Patrycja Okrutna – Zamkowska, właścicielka Patrycja Okrutna Design.

fot. Neo Świat
fot. Neo Świat

– Realizacja fit-outu dla Madonna Exclusive było ciekawym wyzwaniem projektowym ze względu na wysokie wymagania dotyczące jakości powierzchni, doboru odpowiednich materiałów oraz mebli i dekoracji realizowanych na zamówienie. Mamy poczucie, że wszystkie te elementy przełożyły się na oczekiwany efekt końcowy – podkreśla Adrian Brodzik, Development Manager w Neo Świat.

– Z wykonawczego punktu widzenia udało nam się dobrze zarządzić logistyką dostaw na budowę i odpowiednio skoordynować pracę kilku ekip budowlanych, ponieważ, mimo stosunkowo małej powierzchni, pracowaliśmy na wielu elementach wykończenia jednocześnie, które dodatkowo wymagały dużej precyzji wykonania – podsumowuje podkreśla Jolanta Augustyniak-Praczyk, Senior Project Leader w Neo Świat.

Więcej na https://neo-swiat.com.pl/ oraz https://www.linkedin.com/company/neo-świat/

***

O nas

Jesteśmy Neo Świat. Realizujemy projekty fit-out, które zwiększają wartość nieruchomości. Komercyjną i finansową dla właścicieli nieruchomości. Użytkową i estetyczną dla najemców i korzystających z wnętrz obiektów komercyjnych.

Zespół Neo Świat składa się z ekspertów, którzy doświadczenie zdobywali na polskich i zagranicznych projektach fit-out w różnych sektorach nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych. Prowadzimy własnymi siłami projekty realizowane w formule design & build.

Działamy w całej Polsce, a także Austrii i na Węgrzech. Mamy wewnętrzny zespół projektantów wnętrz oraz pracowników wykonawczych. Ponadto współpracujemy ze stałą grupą podwykonawców o różnych specjalizacjach, którzy przechodzą z nami na kolejne projekty.