Rusza aukcja charytatywna Panattoni i Fundacji Rozwoju ALK „People&Passion”

Bilety na mecze Wimbledonu 2024, zaproszenie na finał Mistrzostw Świata w Hokeju na Lodzie w Pradze, koszulka z podpisem Igi Świątek, kij golfowy Adriana Meronka, ale też sportowe gadżety, bilety na wydarzenia kulturalne, spotkania z ciekawymi ludźmi, a także studia MBA w Akademii Leona Koźmińskiego – to wszystko można wylicytować w aukcji organizowanej przez Panattoni i Fundację Rozwoju ALK. Dochód zostanie przeznaczony na stypendia naukowe dla uzdolnionej młodzieży w Koźmińskim.

Aukcja charytatywna People&Passion została zainicjowana na okoliczność 10-tej jubileuszowej Gali Panattoni. Co roku firma zaprasza swoich partnerów biznesowych do świętowania wspólnych przedsięwzięć i przyznaje wyróżnienia wspólnym projektom z 16 rynków europejskich i z Indii.

Już 19 października na platformie Allegro Charytatywni (charytatywni.allegro.pl) rusza aukcja People&Passion, która potrwa do 29 października. Każdy może wziąć w niej udział i stać się posiadaczem rakiety tenisowej sygnowanej przez Huberta Hurkacza, kija golfowego najwybitniejszego polskiego golfisty Adriana Meronka czy zaproszeń do loży Panattoni na wydarzenia kulturalne lub sportowe na Stadionie PGE Narodowym. Można również wylicytować zwiedzanie Radia 357 w towarzystwie Kuby Strzyczkowskiego – dziennikarza radiowego i telewizyjnego oraz wspólny obiad przygotowany przez samego redaktora czy wziąć udział w audycji “Firmament” Jarosława Sroki.

– Filantropii bez biznesu nie ma, a biznes bez filantropi traci smak. Pasja jest podwaliną sukcesu, ale też spoiwem, które łączy wiele dziedzin, sport, sztukę, naukę i biznes. Inicjując tegoroczną aukcję charytatywną People&Passion, zależało mi na tym, aby podzielić się pasją do pomagania. Do organizacji aukcji zaprosiliśmy Fundację Rozwoju Akademii Leona Koźmińskiego. Całościowy dochód z aukcji zostanie przeznaczony na stypendia dla najzdolniejszej młodzieży z krajów, w których działa Panattoni oraz z Ukrainy –  mówi Robert Dobrzycki CEO i współwłaściciel Panattoni.

Celem Fundacji Rozwoju Akademii Leona Koźmińskiego jest łączenie świata nauki z biznesem poprzez wspieranie postaw przedsiębiorczości wśród młodych ludzi, pomoc w zdobywaniu przez nich wiedzy i ich rozwój.

– Patrząc na imponującą listę przedmiotów do wylicytowania, ale przede wszystkim na ludzi, którzy za nimi stoją, ich pracę, konsekwencję w pokonywaniu trudności i dążenie do celu, a w efekcie na ich sukces, cieszymy się, że dzielą się oni tym wszystkim z osobami, które stoją na początku swojej kariery naukowej i które potrzebują wsparcia, tej iskry do dalszego rozwoju. Już teraz dziękujemy również wszystkim osobom licytującym, dzięki którym utworzymy dedykowane stypendia naukowe dla zdolnej młodzieży – mówi dr Sylwia Hałas-Dej, Prezes Fundacji Rozwoju ALK, Dziekan Centrum Doradztwa i Kształcenia Menedżerów.

Czas trwania aukcji – 19-29 października pod linkiem Aukcja charytatywna “People & Passion” stypendia dla zdolnej młodzieży. – Allegro Charytatywni

 

 

Dodatkowe informacje:

Magdalena Bugajło, Panattoni, MBugajlo@panattoni.com

Radosław Milczarek, SEC Newgate CEE, radoslaw.milczarek@secnewgate.com tel. 731 779 806

Mateusz Żydok, tel. 506 265 958, m.zydok@humansigns.pl

Panattoni

Panattoni jest jednym z największych na świecie prywatnych deweloperów nieruchomości przemysłowych i od momentu rozpoczęcia działalności w 2005 r. jest liderem w Europie. Firma posiada 53 biura w Ameryce Północnej, Indiach i na Starym Kontynencie. Jej globalne portfolio obejmuje ponad 54 miliony metrów kwadratowych ukończonej powierzchni dla ponad 2500 klientów. Jako wiodący gracz w branży, kładzie duży nacisk na lokalne aktywa i zrównoważone rozwiązania w zakresie nieruchomości.

Do tej pory spółka zrealizowała w Europie projekty o łącznej powierzchni ponad 20,6 miliona m kw. W ramach Panattoni działa struktura, dedykowana projektom dopasowanym do indywidualnych potrzeb najemców, typu build-to-suit. Wśród kluczowych klientów są takie firmy jak Amazon, DB Schenker, DHL, Fedex, DPD, XPO, Coca Cola, Weber, Whirlpool, Bosch, Volkswagen, H&M.

www.panattonieurope.com