Rozwiązania, które robią różnicę Nowości produktowe GTV

Na rynku meblarskim co chwilę mają premierę nowe produkty. Najczęściej są to kolejne warianty tych samych rozwiązań, oferujące inną cenę, jakość wykonania lub estetykę. Rzadko natomiast mamy do czynienia z czymś, co zapewnia nowe możliwości w zakresie użytkowania bądź montażu. Podejmując to wyzwanie, GTV – ekspert branży meblarskiej – przygotował dwa produkty, które zwiększają funkcjonalność mebli.

Szuflady lekką ręką

Pierwszą nowością jest prowadnica kulkowa VERSALITE PRO. Co ją wyróżnia? Większość oferowanych dzisiaj systemów posiada funkcję cichego domyku, który pozwala komfortowo zamykać szuflady za pomocą lekkiego pchnięcia. Z drugiej strony, na rynku znaleźć można prowadnice z systemem push-to-open, które stosowane są w meblach bez uchwytów. VERSALITE PRO łączy te dwa systemy, co daje jeszcze wyższą funkcjonalność
i komfort użytkowania.

Model charakteryzuje się wszechstronnością – sprawdzi się w każdej szufladzie,
w każdym pomieszczeniu. Dzięki udźwigowi do 30 kg pozwoli przechować zarówno małe AGD, jak i zapasy żywności. W salonie bez problemu poradzi sobie z dokumentami czy płytami winylowymi. Dodatkowo pozwala także na budowanie szuflad wewnętrznych. Prowadnice VERSALITE PRO dostępne są w standardowych długościach: od 300 do 600 mm. Posiadają certyfikat żywotności min. 60 000 cykli. Połączenie tych cech gwarantuje bezpieczeństwo i wysoką jakość ruchu.

Elastyczne nogi

Druga nowość w ofercie GTV to noga skośna X-LINE. To, co sprawia, że wyróżnia się na tle innych produktów, to jej wielofunkcyjność. Nogę można zamontować w pozycji prostej i pod kątem 80 stopni. Dodatkowo posiada ona stopkę regulacyjną, która stabilizujące się w zakresie 5 mm na nierównych powierzchniach. X-LINE można przykręcić niemal do każdego stołu, stolika czy biurka, a elastyczność tego modelu pozwoli na dostosowanie zarówno pod względem przeznaczenia, jak i wystroju wnętrza.

 

 

 

X-LINE sprawdzi się w kuchni, salonie i jadalni, a także w przestrzeniach komercyjnych. Wariant aluminiowy lub w klasycznej bieli, to świetne uzupełnienie nowoczesnych i minimalistycznych przestrzeni biurowych, a szczególnie znajdujących się w nich sal konferencyjnych. W lokalach gastronomicznych, np. kawiarniach, może służyć jako praktyczne i eleganckie wyposażenie – sprawdzi się tu połączenie czarnej nogi z blatem z ciemnego drewna. Ten wysoce uniwersalny model posiada także wygodną funkcję składania pod blatem, co dodatkowo pozwoli użytkownikom szybko i łatwo zwolnić dodatkową przestrzeń.

O GTV:

GTV to międzynarodowy producent akcesoriów meblowych i oświetlenia. Jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. Spółka obecna jest na kilkudziesięciu rynkach w Europie, Azji i Ameryce, a produkty z logo GTV znajdują się w milionach domów i biur na całym świecie. GTV jest firmą w 100% z polskim kapitałem.

Więcej informacji na http://www.gtv.com.pl/pl/.