Rozgrzewające Sery z KFC ratują zimę

Rozgrzewające Sery przybywają na ratunek i już rozgrzewają serca Polaków. W odpowiedzi na atak zimy, KFC przywróciło uwielbiane przez fanów restauracji menu pełne ciągnącego, gorącego sera otulającego chrupiące kawałki kurczaka. Kultowe dania w wyjątkowej odsłonie – Serowe Macaroni Grander, Serowe Macaroni, Serowe Macaroni Wrapper, Serowe Quritto czy Serowe Macaroni & Bites Box to skuteczni zawodnicy w walce z minusową temperaturą. Już teraz spróbuj ich w restauracji lub zamów w dostawie.

Kto nie kocha sera? Sam Salvador Dali zainspirował się roztapiającym się serem przy tworzeniu jednego ze swoich najsłynniejszych dzieł – ,,Trwałość pamięci’’. Nic więc dziwnego, że nad zimowym menu KFC rozpływają się również fani restauracji i co roku żądają jego powrotu. Sezonowa oferta marki to znane i uwielbiane dania zatopione w serze cheddar lub ulepszone o kremowy makaron zanurzony w serze z dodatkiem oczywiście, sera. To ta sytauacja, w której warto być cheesy. Rozgrzewające sery i soczysty kurczak to niezawodne połączenie, które doda energii w mroźne dni. Są jak …ser na Twoje serce.

Celebruj zimę – wybierz się na łyżwy lub spacer, a potem wpadnij do KFC na ulubione danie z menu Rozgrzewające Sery. Doda Ci więcej siły niż gorąca czekolada i masz mnóstwo opcji do wyboru: Serowe Macaroni Grander, Serowe Macaroni Snack Box, Serowe Macaroni Wrapper, Serowe Quritto czy Serowe Macaroni & Bites Box. Dla zmarzluchów udostęniamy dostawę comfort foodu z KFC wprost do ciepłego mieszkania. Dla każdego coś serowego. Oferta trwa od 9 stycznia do x.

***

Na skróty:

KFC na Instagramie: https://www.instagram.com/kfc_polska/

KFC na Facebooku: https://www.facebook.com/kfcpolska/

Biuro prasowe: https://amrestnews.eu/presskits/kfc

***

KFC to światowa sieć restauracji serwująca dania z kurczaka, pionier restauracji szybkiej obsługi. Od ponad 90 lat, czyli od czasu otwarcia w 1930 r. pierwszej restauracji KFC w Stanach Zjednoczonych, smak kurczaków KFC pozostaje niepowtarzalny dzięki unikalnej, oryginalnej recepturze Colonela Sandersa. Dania w restauracjach KFC przygotowywane są ze świeżego, całego mięsa kurczaka. To restauracje dla tych, którzy cenią sobie wysoką jakość produktu i obsługi, w dobrej cenie. Codziennie około 12 milionów klientów obsługiwanych jest w ponad 25 000 restauracji sieci w ponad 155 krajach na całym świecie. W Polsce marka KFC należy do holdingu AmRest – największego, niezależnego operatora sieci restauracji w Europie Środkowej i Wschodniej – który zarządza obecnie siecią ponad 320 restauracji KFC w naszym kraju. Więcej informacji znaleźć można na stronie: http://www.kfc.pl/ oraz na FanPage na portalu Facebook: http://www.facebook.com/kfcpolska