realme rozszerza wsparcie serwisowe dla swoich klientów

realme, jeden z najpopularniejszych producentów smartfonów na świecie, nawiązał współpracę z serwisem MTTC Polska, należącym do Grupy Digital Care. Partnerstwo zapewnia klientom realme wsparcie serwisowe zarówno w zakresie napraw gwarancyjnych, jak i pogwarancyjnych.

realme oraz MTTC Polska nawiązały współpracę w marcu tego roku. W ramach podpisanej umowy serwis wykonuje na rzecz marki realme szereg usług, w tym naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne. Z oferty mogą korzystać wszyscy klienci, niezależnie od tego, czy kupili swój sprzęt u polskiego, czy zagranicznego dystrybutora.

MTTC Poland, autoryzowany, niewyłączny serwis, działający zgodnie ze standardami realme, realizuje naprawy wszystkich kategorii produktów marki.

Szybki serwis

Aby skorzystać z serwisu gwarancyjnego realme, klienci mogą kontaktować się ze sprzedawcą, u którego zakupili swoje urządzenie lub bezpośrednio z MTTC Polska poprzez infolinię, lub stronę internetową serwisu. Kurier odbierze urządzenie i po naprawie zwróci pod wskazany adres.

  Cieszymy się, że powierzono nam opiekę serwisową nad produktami firmy realme, jednego z wiodących producentów urządzeń mobilnych. realme to marka, która szybko zyskała popularność wśród konsumentów w Polsce, oferując wysokiej jakości smartfony w konkurencyjnych cenach. Dzięki nawiązaniu partnerstwa możemy rozwijać zautomatyzowane procesy i utrzymywać najwyższe standardy pracy. Mamy nadzieję, że użytkownicy realme będą chętnie korzystać z naszych usług i jesteśmy przekonani, że będą zadowoleni z ich jakości – mówi Piotr Wójcik, Dyrektor Generalny MTTC Poland.

MTTC Poland to spółka należąca do Digital Care Group. Serwis jest częścią międzynarodowej sieci serwisowej MTTC i zajmuje się naprawą telefonów, gwarantując najwyższą jakość obsługi.  Serwis MTTC Poland o powierzchni blisko 1 500 metrów kwadratowych, zlokalizowany jest w kompleksie biurowym Wiśniowy Biznes Park na warszawskim Mokotowie. W spółce zatrudnionych jest ponad 100 specjalistów, którzy miesięcznie realizują nawet 16 000 napraw.

Digital Care to największy na polskim rynku dostawca usług dla urządzeń mobilnych, działający od 2012 roku. Współpracuje z sieciami telefonii komórkowej, producentami urządzeń mobilnych oraz ich dystrybutorami. Aktualnie firma działa na 11 rynkach w Europie, Azji i Afryce, a z jej usług skorzystało do tej pory ponad 8 milionów klientów na całym świecie.

realme stworzona przez Sky Li 4 maja 2018 roku, to marka technologiczna, której celem jest wyznaczenie trendów i dostarczanie młodym ludziom produktów, gwarantujących niezapomniane wrażenia. Smartfony i urządzenia IoT od realme wyróżniają się wzornictwem, wydajnością i przystępną ceną.

Language versions »