Pyszna Loteria Hochland!

8 kwietnia 2024 roku ruszyła Pyszna Loteria Hochland, w której do wygrania jest wiele atrakcyjnych nagród. Loteria idealnie wpisuje się w działania firmy związane z jubileuszem 30-lecia obecności produktów z logo Hochland na polskim rynku.

Wielka ogólnopolska loteria to doskonały sposób na zachęcenie konsumentów do łapania pysznych chwil z serami Hochland. Obejmuje ona wszystkie produkty marki zakupione w czasie trwania zabawy, a jedna osoba może próbować swojego szczęścia wielokrotnie.

Do udziału w Pysznej Loterii Hochland zaproszeni są wszyscy pełnoletni konsumenci, którzy w okresie 08.04.-02.06.2024 kupią 2 dowolne produkty marki Hochland i zachowają dowód zakupu do końca akcji. Każdy dowód zakupu (uwaga: 1 dowód zakupu to jedno zgłoszenie) należy zarejestrować na stronie www.loteria-hochland.pl we wskazanym okresie. Organizator przewidział 30 nagród głównych po 20.000 zł oraz codziennie 1 robot kuchenny Thermomix (w sumie 56 nagród dziennych w czasie trwania loterii).

Pyszna loteria Hochland to bardzo ważna aktywność marki Hochland w 2024 roku. To przede wszystkim angażująca akcja promocyjna z atrakcyjnymi nagrodami, ale też kampania reklamowa, w której podkreślamy pyszny smak i wartości marki Hochland oraz promujemy nowy design opakowań produktów, które w czasie loterii będą już szeroko dostępne na sklepowych półkach – mówi Radosław Jurkowski, Marketing Manager z Hochland Polska.

Regulamin i szczegóły loterii dostępne na stronie Pyszna Loteria Hochland.

Kampania informacyjna wspierająca Pyszną Loterię Hochland obejmie TV, radio, prasę handlową, digital i social media, aplikacje gazetkowe i zakupowe, materiały POSM oraz kreacje DOOH.