Poszerzona tematyka, intuicyjny interfejs, jeszcze lepsza efektywność przekazu – nowa odsłona serwisu propertynews.pl

Zmieniające się oczekiwania czytelników oraz chęć dotarcia do nowych grup odbiorców zadecydowały o tym, że twórcy PropertyNews.pl – portalu Grupy PTWP – przygotowali jego aktualizację. Nowa odsłona strony funkcjonuje z poszerzonym zakresem tematycznym, dodatkowymi funkcjami oraz zmienioną strukturą.

Propertynews.pl to największy, kompleksowy serwis o rynku nieruchomości komercyjnych, stworzony z myślą o czytelnikach działających w branży – szefach i menedżerach firm deweloperskich, inwestorach, właścicielach i zarządcach nieruchomości i wielu innych. Gromadzi informacje dotyczące aktualnych trendów i zmian zachodzących w różnych sektorach rynku. Portal ma również Strefę Premium, która umożliwia abonentom nieograniczony dostęp do archiwalnych, unikatowych treści i dodatkowych alertów propertynews.pl. 

– Obecnie PropertyNews.pl jest liderem na rynku serwisów informacyjnych o branży nieruchomości komercyjnych. Jako nasz kolejny cel obraliśmy sobie stanie się portalem pierwszego wyboru dla biznesu, szukającego informacji o nieruchomościach mieszkaniowych oraz komercyjnych na sprzedaż – mówi Robert Posytek, redaktor naczelny propertynews.pl. 

W związku ze zmieniającymi się potrzebami, zakres tematyczny nowej wersji portalu został poszerzony o rynek nieruchomości mieszkaniowych.  Dodatkowo, reagując na ewoluujące trendy w sektorze, utworzono cykl serwisów specjalnych. To za ich pośrednictwem przekazywane są informacje i porady, które mają pomóc sprostać wyzwaniom, z jakimi obecnie mierzy się branża. Najnowszy dotyczy ESG i przedstawia strategie ESG największych firm z sektora.

– Kilkadziesiąt informacji przygotowywanych każdego dnia przez zespół dziennikarzy dotyczy najważniejszych i najaktualniejszych wydarzeń na rynku nieruchomości. Poszerzona tematyka i zmiana layoutu pozwolą naszym odbiorcom na efektywniejsze korzystanie z serwisu – dodaje Małgorzata Burzec-Lewandowska, z-ca redaktora naczelnego propertynews.pl.

Intuicyjny interfejs i zmiany w strukturze to jednak nie wszystko. W serwisie pojawiła się nowa zakładka – propertystock.pl, umożliwiająca wyszukiwanie nieruchomości komercyjnych na sprzedaż. Różnice dostrzec można także w formule newslettera, który codziennie dociera do prawie 16,5 tys. osób z branży nieruchomości. 

Wciąż powiększające się grono odbiorców portalu propertynews.pl obecnie sięga 250 tys. użytkowników miesięcznie. Rośnie również liczba użytkowników social mediów, we wrześniu br. profile portalu śledziło blisko 26 tys. osób.

Portal Property News to część Grupy PTWP, specjalizującej się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji, obejmujących wydawanie magazynów prasowych, specjalistycznych portali internetowych, a także organizację konferencji i kongresów.

Zapraszamy do odwiedzenia https://www.propertynews.pl 

# # # 

Informacje o Grupie PTWP Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości jest firmą działającą w obszarze zintegrowanych rozwiązań w zakresie komunikacji i nowych mediów, jej aktywność skupia się na rynku internetowym. Wydawca branżowych portali m.in.: wnp.pl, propertynews.pl, rynekzdrowia.pl, portalspozywczy.pl, dlahandlu.pl, portalsamorzadowy.pl, pulsHR.pl, farmer.pl oraz czasopism jak np. „Magazyn Gospodarczy Nowy Przemysł “. 

Grupa PTWP zajmuje się organizacją kongresów, konferencji, seminariów i wydarzeń specjalnych na czele z Europejskim Kongresem Gospodarczym – European Economic Congress (EEC) – jedną z najbardziej prestiżowych imprez odbywających się w Europie Centralnej. W skład Grupy PTWP wchodzi także spółka PTWP Event Center zarządzająca Międzynarodowym Centrum Kongresowym i Halą Widowiskowo-Sportową Spodek w Katowicach. W kwietniu 2013 r. 

Grupa PTWP zadebiutowała na rynku NewConnect. Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości powstało w Katowicach w 1995 r. 

Zapraszamy do odwiedzenia: https://www.propertynews.pl/