Popeyes otwiera swoją drugą restaurację w Szczecinie, tym razem w Outlet Park Szczecin.

Czy w Szczecinie padnie kolejny rekord? W lipcu zeszłego roku na pierwszą kanapkę szczecinianie czekali aż 26 godzin i tłumnie przybyli do restauracji. Po tak ciepłym przyjęciu czas na kolejny Popeyes. Drugi otwarty zostanie w czwartek 9 maja o godzinie 11.00 w Outlet Park Szczecin. Tym samym marka będzie posiadać już 6 restauracji w kraju.

fot. Popeyes

Szczecinianie już wiedzą, że w Popeyes znajdą zawsze świeżego, soczystego kurczaka marynowanego przez 12 godzin, w chrupiącej panierce wraz z doskonałymi dodatkami w wyrazistych przyprawach z Luizjany. Poza pysznymi daniami, Popeyes to także niesamowita atmosfera, która pozwala gościom restauracji poczuć się jak w Nowym Orleanie.

Popeyes, jak to ma w zwyczaju, nie zapomniał o niespodziankach dla swoich wielbicieli. Sieć przygotowała vouchery pozwalające bezpłatnie delektować się niepowtarzalnym smakiem kultowej kanapki Chicken Sandwich przez cały kolejny rok. Prezent otrzymają trzy pierwsze osoby, które w dniu otwarcia, jako pierwsze staną w kolejce przed restauracją Popeyes wewnątrz Outlet Park Szczecin (w strefie restauracyjnej). Tego dnia nie zabraknie również zespołu na żywo, będzie można sobie zrobić zdjęcie instaxem ze swoim pierwszym Chicken Sandwich oraz wziąć udział i wygrać nagrody w specjalnie przygotowanych zabawach. Outlet Park Szczecin otwiera się o 10.00 i od tej godziny wielbiciele Popeyes mogą czekać pod restauracją w miejscu oznaczonym pomarańczowym dywanem i borderami. Kolejne pięćdziesiąt osób stojących przed restauracją zje Chicken Sandwich za darmo.

fot. Popeyes

– Otwarcie pierwszego Popeyes w Szczecinie trudno zapomnieć – to właśnie w tym mieście pobito rekord oczekiwania w kolejce na pierwsze zamówienie. To było coś! W samej restauracji kłębił się tłum gości, no i ta wspaniała atmosfera. Wspominamy to z wielkim sentymentem. Zresztą, niemal od razu zaczęliśmy dostawać pytania o kolejne lokalizacje w tym mieście. Możemy zatem z radością powiedzieć – otwieramy drugi Popeyes w Szczecinie, tym razem dla mieszkańców prawobrzeża oraz przyjezdnych i odwiedzających z okolicznych miejscowości. – mówi Jakub Aleksandrowicz, Marketing Director Popeyes CEE w Polsce. – Tak, jak zapowiadaliśmy, nie zwalniamy tempa – to pierwsze nasze otwarcie w tym roku, ale nie ostatnie! Popeyes ma już 6 restauracji w Polsce a kolejne pojawią się w nadchodzących miesiącach – dodaje Aleksandrowicz.

fot. Popeyes

– Outlet Park Szczecin to największe i jedyne centrum wyprzedażowe w regionie zachodniopomorskim, które jako pierwsze w Polsce połączyło funkcje typowe dla tego formatu z atutami regularnego centrum handlowego. Wzmocnienie oferty gastronomicznej obiektu dzięki obecności Popeyes to potwierdza. Już wkrótce kultowa restauracja serwująca luizjańskie smaki będzie dostępna dla klientów naszego centrum. Z niecierpliwością czekamy na jej otwarcie i jesteśmy przekonani, że przyciągnie licznych gości. Dodatkowo cieszy fakt, że Popeyes rozwija się w Szczecinie w centrach handlowych EPP. Niecały rok od lokalnego debiutu w Galaxy, swój drugi lokal otwiera właśnie u nas – komentuje Agnieszka Pilarska, dyrektor Outlet Park Szczecin należącego do EPP.

Popeyes® powstał w 1972 roku w Nowym Orleanie w Luizjanie. Marka szybko podbiła serca gości w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie, stając się jedną z największych sieci restauracji szybkiej obsługi. Obecnie posiada ponad 4200 restauracji w ponad 30 krajach na różnych kontynentach, a jej specjalnością niezmiennie są aromatyczne, autentyczne smaki dziedzictwa Luizjany.

fot. Popeyes

Nowo powstająca restauracja Popeyes stworzy w Szczecinie wiele miejsc pracy i możliwości rozwoju kariery zawodowej w tworzącym się zespole ambitnych, zaangażowanych i wspierających się osób. Popeyes wciąż prowadzi rekrutację na różne stanowiska, a aktualne oferty pracy są dostępne na stronie internetowej https://popeyespolska.olx.pl.

***
Założony w Nowym Orleanie w stanie Luizjana w USA w 1972 roku, Popeyes® ma ponad 50-letnią historię i tradycję kulinarną. Kuchnia Popeyes® wyróżnia się unikalnym menu, w stylu luizjańskim. Sieć znana jest z doskonałego smaku kurczaka marynowanego w mieszance przypraw Louisiana Cajun, którego można spróbować w wersji łagodnej i pikantnej. W ofercie znajdziemy kanapki z kurczakiem czy rożne części panierowanego kurczaka. Nie zabraknie też dodatków typowych dla kuchni amerykańskiej. Przywiązanie sieci do dziedzictwa i aromatycznego, autentycznego jedzenia z Luizjany pozwoliła Popeyes® stać się jedną z największych na świecie restauracji szybkiej obsługi z kurczakiem, z prawie 4200 restauracjami w USA i na całym świecie. Popeyes jest spółką zależną Restaurant Brands International Inc. (“RBI”), jednej z największych na świecie firm zajmujących się restauracjami szybkiej obsługi z ponad 35 miliardami dolarów rocznej sprzedaży w całym systemie i około 30000 restauracji w ponad 100 krajach. RBI jest właścicielem czterech najbardziej znanych i kultowych marek restauracji szybkiej obsługi na świecie – BURGER KING®, TIM HORTONS®, POPEYES® i FIREHOUSE SUBS®. Markę Popeyes do Polski wprowadza firma Rex Concepts. Aby dowiedzieć się więcej o marce Popeyes®, odwiedź stronę www.popeyespolska.com lub śledź nas na Facebooku, Tiktoku, Twitterze i Instagramie.