Pomiary i pneumatyka w Targach Kielce!

Już na wiosnę w kieleckim ośrodku kolejna gratka dla specjalistów z branży pomiarów i pneumatyki! Targi Przemysłowej Techniki Pomiarowej CONTROL-STOM oraz Targi Pneumatyki, Hydrauliki, Napędów i Sterowań KIELCE FLUID POWER, czyli elementy Przemysłowej Wiosny w Targach Kielce odbędą się od 19 do 22 marca 2024 roku.

Targi CONTROL-STOM to od lat ważny punkt w kalendarzu branżowych specjalistów. Dostarczają one zwiedzającym ofertę opartą o innowacyjne metody pomiarowe, aparaturę do prób niszczących oraz oprzyrządowanie analityczne. W halach wystawienniczych można zobaczyć zarówno urządzenia do pomiarów wytrzymałości czy do określania innych wielkości fizycznych, jak również poznać systemy służące do przetwarzania obrazu. Nie dziwi fakt, że przez przedstawicieli branży wydarzenie to jest traktowane jako jedno z najważniejszych wydarzeń przemysłu pomiarowego w Europie Środkowo – Wschodniej. Z kolei w zakresie branżowym Targów Pneumatyki, Hydrauliki, Napędów i Sterowań KIELCE FLUID POWER znajdują się innowacyjne systemy pneumatyczne: silniki, siłowniki, zawory, przetworniki, sprężarki i przekładnie.

Przemysłowa Wiosna cieszy się ogromnym zainteresowaniem zwiedzających między innymi dzięki swojej elastyczności oraz kompleksowości prezentowanej oferty z różnych branż. Targi CONTROL-STOM oraz KIELCE FLUID POWER doskonale wpisują się w tę fabrykę spotkań.

Warto przypomnieć, że Targi spod znaku STOM w 2023 roku były absolutnie rewelacyjne, a świadczą o tym nie tylko liczby. Chociaż te oczywiście muszą robić wrażenie – zajęte wszystkie hale kieleckiego ośrodka, niemal 600 wystawców, oraz 19 tysięcy zwiedzających.

Kolejna okazja do spotkań branżowych nadarzy się już w marcu 2024 r. w Targach Kielce za sprawą kolejnej edycji Targów Pneumatyki, Hydrauliki, Napędów i Sterowań KIELCE FLUID POWER oraz Targów Przemysłowej Techniki Pomiarowej CONTROL-STOM. Nie mniej ciekawie zapowiadają się pozostałe wydarzenia przemysłowego cyklu: STOM-TOOL, STOM-BLECH&CUTTING, STOM-LASER, STOM-ROBOTICS, SPAWALNICTWO, EXPO-SURFACE, STOM-FIX, DNI DRUKU 3D, TARGI TEiA oraz WIRTOPROCESY.

Szczegóły wydarzenia dostępne są na:

https://www.targikielce.pl/control-stom

oraz na Profilu Linkedin: https://www.linkedin.com/showcase/stom-metal-processing fait

Zapraszamy do Targów Kielce!