Półmetek konkursu „Gratisobranie i Oszczędzanie w Kauflandzie” – do wygrania jeszcze 3 Fiaty 500 Hybrid

5 października sieć ruszyła z jesiennym konkursem „Gratisobranie i Oszczędzanie w Kauflandzie”, w którym co tydzień do wygrania jest jedna nagroda główna w postaci Fiata 500 Hybrid. Konkurs podzielony jest na sześć tygodni, a każdy klient, który zrobi zakupy za min. 100 zł, zarejestruje się na stronie i odpowie na pytanie konkursowe, ma szansę wygrać samochód lub vouchery o wartości 100 zł, 500 zł, 1 000 zł lub 10 000 zł na kolejne zakupy w sklepach Kaufland. Akcja trwa do 15 listopada.

W środę, 25 października zakończył się 3. etap konkursu „Gratisobranie i Oszczędzanie w Kauflandzie”, a kolejny zwycięzca nagrody głównej zostanie ogłoszony już w najbliższy wtorek, 31 października. W każdym z sześciu tygodni konkursowych oprócz samochodu – Fiata 500 Hybrid – można wygrać także vouchery na zakupy w sieci Kaufland – pięć o wartości 10 000 zł, dziesięć o wartości 1 000 zł, pięćdziesiąt o wartości 500 zł oraz sto o wartości 100 zł. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy zrobić zakupy w okresie 5.10-15.11, zachować paragon, zarejestrować się na stronie www.kaufland.pl/gratisobranie oraz odpowiedzieć na kreatywne pytanie konkursowe. Sześciu laureatów odbierze nagrodę główną we wrocławskim salonie Fiata już 30 listopada.

Organizowany przez nas konkurs w ramach jesiennej kampanii „Gratisobranie i Oszczędzanie w Kauflandzie” cieszy się naprawdę dużym zainteresowaniem. Stworzyliśmy łatwe i przystępne warunki, aby jak najwięcej osób mogło wziąć udział w zabawie. W Kauflandzie chcemy dostarczać klientom wiele okazji do oszczędzania, a także dać możliwość zdobycia atrakcyjnych nagród. Zachęcamy wszystkich do spróbowania swoich sił w konkursie oraz korzystania z ofert promocyjnych przygotowanych w ramach kampanii dla naszych klientów – mówi Agnieszka Głowacka, dyrektor Działu Kampanii Marketingowych w Kaufland Polska.

Więcej korzyści z kartą lojalnościową Kaufland Card

Użytkownicy Kaufland Card mogą wziąć udział w wyzwaniu kuponowym. Aby otrzymać dodatkowe rabaty, należy zrobić zakupy za łączną kwotę min. 150 zł, 300 zł, 600 zł lub 900 zł (podczas jednej lub wielu transakcji) oraz zeskanować kartę lojalnościową. Paski postępu na kuponach określają progi, po których przekroczeniu klienci otrzymują gratisowy ekstrakupon, np. 1+1 GRATIS, a nawet  -10% na cały koszyk. Postępy w wyzwaniu można śledzić na kuponach dostępnych w aplikacji Kaufland, po zalogowaniu się na konto na stronie www.kaufland.pl, a także na terminalu w sklepie. Otrzymany kupon można wykorzystać na zakupach do 15.11.2023 r. Więcej szczegółów oraz regulamin można znaleźć na stronie internetowej www.kaufland.pl/kaufland-card.