Plebiscyt Czytamy Etykiety 2023
Nagroda dla Almette w kategorii Serek Kanapkowy

Już po raz 9. społeczność niezależnego serwisu internetowego czytamyetykiety.pl wyłoniła w internetowym głosowaniu najlepsze produkty spożywcze i kosmetyczne 2023 roku. Uroczysta gala wręczenia nagród dla laureatów plebiscytu odbyła się 12 marca w Warszawie. W tym roku puszysty serek twarogowy Almette z czosnkiem niedźwiedzim zwyciężył w kategorii Serek Kanapkowy.

Plebiscyt Czytamy Etykiety z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością, a już sama nominacja do nagrody jest dla marki potwierdzeniem, że jej produkt jest najwyższej jakości i wyróżnia się na tle konkurencji. Ponad 300-tysięczna społeczność głosujących reprezentuje konsumentów z różnych grup wiekowych i o odmiennym statusie ekonomicznym, których łączy chęć podejmowania świadomych decyzji zakupowych. W tym roku, drugi raz w historii, zwycięzcy poszczególnych kategorii zostali wyróżnieni podczas uroczystej finałowej gali, która odbyła się w Villi Foksal w Warszawie. W imieniu marki Almette, nagrodzonej za puszysty serek twarogowy Almette z czosnkiem niedźwiedzim w kategorii Serek Kanapkowy, statuetkę odebrał Jacek Wyrzykiewicz, PR & Marketing Services Manager w Hochland Polska.

Jesteśmy niezwykle dumni, że odbiorcy serwisu czytamyetykiety.pl docenili nasz w 100% naturalny puszysty serek twarogowy Almette z czosnkiem niedźwiedzim. Produkowany w Węgrowie, wśród obszarów o nieskażonej przyrodzie, swój głęboki smak zawdzięcza polskiemu mleku najwyższej jakości. To ono sprawia, że jest tak niesamowicie lekki i pozwala doświadczać przyjemności wszystkimi zmysłami – mówi Jacek Wyrzykiewicz, PR & Marketing Services Manager w Hochland Polska.

Tegoroczne wyróżnienie dla Almette nie było pierwszym w historii marki. W ubiegłym roku nagroda główna w kategorii Nabiał powędrowała do puszystego serka twarogowego Almette Śmietankowy.