Pierwsza polska książka detailingowa!

„Skórzane królestwo” Sebastiana Kocoł, to pierwsza książka na polskim rynku dotycząca pielęgnacji tapicerek skórzanych. To jedyny poradnik, który konfrontuje wszystkie detailingowe mity!

„Skórzane Królestwo. Jak czyścić, pielęgnować i chronić skórę” to pozycja skierowana do każdego posiadacza tapicerki skórzanej. Jej autorem jest Sebastian Kocoł, twórca marki Sibelum i wyłączny dystrybutor marki Gliptone w Polsce, z którą współtworzył obecny polski rynek detailingowy. Pielęgnacją tapicerek skórzanych zajmuje się już 16 lat. Swoją wiedzę zdobywał u najlepszych specjalistów ze Szkocji, Anglii, USA oraz Polski. Książkę kieruje nie tylko do indywidualnych osób posiadających auta, ale także do właścicieli studia detailingowego, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat pielęgnacji tapicerek skórzanych.

O CZYM JEST KSIĄŻKA?

Książka zawiera sprawdzone sposoby na poradzenie sobie z problemami jakie pojawiają się podczas korzystania z tapicerki skórzanej nie tylko w aucie, ale także w domu. Autor dzieli się z czytelnikami sprawdzonymi life-hackami oraz wiedzą, która do tej pory dostępna była tylko dla uczestników zamkniętych szkoleń.

Z książki „Skórzane królestwo” dowiesz się m.in.:

  • Jak rozróżnić rodzaje skóry,
  • Jak usuwać zapach dymu z papierosów,
  • Czym nie czyścić skórzanej tapicerki i dlaczego,
  • Jak zapobiegać oraz usuwać plamy z jeansów, długopisu czy opon,
  • Jak przywrócić i utrzymać zapach nowej, ekskluzywnej skóry w aucie,
  • …oraz wiele więcej!

 

DLACZEGO WARTO KUPIĆ „SKÓRZANE KRÓLESTWO”?

„Skórzane Królestwo” Sebastiana Kocoł to przede wszystkim ekskluzywna wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem. Książka napisana jest przyjemnym i prostym językiem. Nie brakuje w niej humoru. Posiada aż 100 zdjęć i grafik, które ułatwiają zrozumienie i rozwiązanie problemów. Książka jest pierwszą tego typu polską pozycją na rynku.

GDZIE KUPIĆ KSIĄZKĘ?

„Skórzane królestwo” dostępne jest na stronach internetowych:

  • https://gliptone.pl
  • https://oranjepolska.pl