Pełnoziarnista nowość w portfolio Mars Wrigley. Poznaj Balisto®

Balisto® to pełnoziarniste ciasteczko połączone z mlecznym kremem i pokryte rozpływającą się w ustach czekoladą. Jest to ciekawa alternatywa dla klasycznych przekąsek, dostępna w szerokiej dystrybucji już od sierpnia.

Balisto® to marka, która zdążyła już podbić serca konsumentów w Wielkiej Brytanii oraz Niemczech. Już od tegorocznych wakacji możemy skosztować jej również w Polsce. Całość tworzy pełnoziarniste ciasteczko z mlecznym kremem oraz polewą z czekolady. W opakowaniu Balisto® znajdują się dwie porcje produktu. Przysmak jest dostępny w dwóch różnych wariantach.

Balisto Yoberry to smak kremowego jogurtu połączonego z intensywnością i słodyczą malin, jeżyn oraz czarnej porzeczki. Idealnie sprawdzi się jako przekąska dla fanów smaku owoców leśnych.

Balisto® Yoberry
Gramatura: 37 g

Balisto Muesli to natomiast klasyczne zestawienie smaku orzechów laskowych i rodzynek. Doskonała, przekąska na każdą okazję – do pracy, szkoły czy do zabrania ze sobą na spacer.

Balisto® Muesli
Gramatura: 37 g

Balisto® jest dostępne w szerokiej dystrybucji. Dzięki prostemu i estetycznemu opakowaniu idealnie sprawdzi się na ekspozycji zarówno w centrum sklepu, jak i w strefie kas. Produkt idealnie wpasuje się obok batonów zbożowych i śniadaniowych.

O firmie Mars, Incorporated

Mars Incorporated to prywatna firma rodzinna z ponad stuletnią tradycją, która produkuje znane i lubiane przez naszych konsumentów produkty: wyroby czekoladowe (m.in. MARS®, M&M’S®, SNICKERS®, TWIX®), gumy do żucia i miętusy (ORBIT®, WINTERFRESH®, AIRWAVES®) oraz jedzenie dla zwierząt (PEDIGREE®, CHAPPI®, ROYAL CANIN®, SHEBA®, WHISKAS®, PERFECT FIT®). Obecnie w 80 krajach na całym świecie Mars, Inc. zatrudnia ponad 140 000 pełnych entuzjazmu Współpracowników, których łączy i którym przyświeca Pięć Zasad. Każda z nich – Jakość, Odpowiedzialność, Wzajemność, Wydajność i Wolność – inspiruje w codziennej pracy. Wszystkich Współpracowników łączy również przekonanie, że świat, jakiego pragniemy jutro, zaczyna się od tego, jak prowadzimy nasz biznes dzisiaj.

Więcej informacji o firmie Mars publikujemy na stronie www.mars.com