Ostatni moment żeby zobaczyć wyjątkową wystawę malarstwa Pawła Jasińskiego

Do 9 czerwca (czwartek) w siedzibie A S Managment na Chmielnej 6/12 w Warszawie, można zobaczyć wyjątkową wystawę malarstwa Pawła Jasińskiego.

Artysta urodzony w Polsce, obecnie mieszka w Dublinie. Obrazy które prezentuje to zmysłowa podróż od wizerunków dużych kobiet, poprzez abstrakcje, męskie akty aż po pejzaże. Artysta bardzo często używa złota, które tworzy niepowtarzalną atmosferę w jego obrazach.

Podejmuje przeróżne tematy, które interpretuje na swój własny sposób. Bardzo często używa złota, które tworzy niepowtarzalną atmosferę w jego obrazach. Jednym z jego ulubionych motywów malarskich jest kobieta, często o nadnaturalnych kształtach i rozmiarach, symbol płodności i macierzyństwa.

Zachód słońca 60 – 60 cm , technika mieszana.                               Akt II- Przebudzenie , olej na płótnie, 50 – 60 cm.
Akt męski I Adonis ,50 60 cm  technika mieszana.

Uznany już  twórca zaskakuję nietuzinową tematyką, rozmachem, ale przede wszystkim kolorem. Jasiński prezentował swoje prace między innymi w Muzeum w Rezekne, Limerick. W Galerii The Icon Factory w Dublinie, Prof. Bronisława Chromego w Krakowie oraz LA Galleria – Pall Mall, oraz POSK Hammersmith w Londynie. W grudniu 2017 roku prestiżowe Muzeum The Hunt w Limerick, zdecydowało się wystawić pracę ” Kobieta na Temple Bar “, jako obraz miesiąca.

Paweł Jasiński – wystawa w Warszawie

 

http://www.jasinski-art.com

Facebook: @PawelJasinskiArt