Orange wprowadza drugi pakiet Love z Netflix

Na półmetku wakacji Orange ma dla klientów wakacyjne niespodzianki. Pakiet usług dla domu wzbogaci Netflix, który od dziś będzie dostępny również w Orange Love Standard. Operator wciąż oferuje dodatkowe 300 GB w planach z 5G.
Dla klientów biznesowych Orange zwiększa pakiety gigabajtów nawet do 999 GB w ramach Planów Firmowych, rozpoczyna też kolejną odsłonę akcji „Smartfonowy szok cenowy”.

Od dziś Orange wprowadza drugi pakiet Love z Netflix – Orange Love Standard z Netflix, w ramach którego użytkownicy otrzymają w prezencie przez 6 miesięcy dostęp do serwisu Netflix w planie Standard. Dołącza on tym samym do istniejącego od początku kwietnia pakietu Orange Love Mini z Netflix. Nowa oferta dotyczy pakietu Love Standard ze światłowodem, abonamentem komórkowym i telewizją z mnóstwem kanałów TV.

Przez pierwsze 6 miesięcy Orange bierze na siebie koszty Netflix – pakiet Orange Love Standard z Netflix kosztuje tylko 109,99 zł/mies., a od 7 miesiąca – 152,99 zł/mies. (z rabatami). Ceny dotyczą pakietu ze światłowodem do 300 Mb/s, z umową na 24 miesiące (aktywacja 49,99 zł jednorazowo, dopłata do światłowodu w budynkach o typie zabudowy jednorodzinnej: 20 zł/mies.). W całym okresie umowy klient będzie również ponosił opłaty za wypożyczenie modemu i dekodera – po 3,99 zł miesięcznie. Plan Netflix można zmienić w dowolnym momencie na wyższy, dopłacając jedynie różnicę ceny między planami. Oferta jest dostępna tylko dla klientów indywidualnych.

Każdy klient kupujący Orange Love Standard z Netflix, otrzyma również 300 GB extra na 3 miesiące (w abonamencie komórkowym).

Na Netflix od początku lipca można obejrzeć wszystkie odcinki Stranger Things 4. W serwisie dostępny jest już także „Gray Man” z Ryanem Goslingiem i Chrisem Evansem w rolach głównych oraz „Królowa”, polski serial w reżyserii Łukasza Kośmickiego ze znakomitą rolą Andrzeja Seweryna. Oczywiście Netflix to również propozycje dla najmłodszych widzów, w tym np. w familijna ekranizacja – „Morska bestia”.

300 GB w planach 5G ze smartfonem w supercenie

Klienci indywidualni, którzy wybiorą abonament komórkowy z planami 5G (Plan 60, Plan 80 lub dowolny pakiet Orange Love), mogą nadal skorzystać z pakietu 300 GB extra na 3 miesiące. Pakiet jest dostępny przy zakupie oferty ze smartfonem – do wyboru np. Samsung Galaxy A33 5G 128 GB. Promocja jest jednorazowa i dotyczy również osób, które przedłużają umowę.

Na lato Orange przygotował także propozycję innych, atrakcyjnych cenowo smartfonów dla klientów indywidualnych. Polecamy m.in. Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G 6/128 GB za 64 zł miesięcznie z Planem 60 czy realme C25Y 4/64 GB za 27 zł miesięcznie przy zakupie Planu 60.

Wszystkie smartfony oferowane przez Orange Polska obsługują połączenia głosowe realizowane za pomocą sieci 4G LTE – VoLTE. Warto zwrócić na to uwagę – dzięki temu rozwiązaniu dźwięk w trakcie rozmowy jest o wiele lepszy, czysty i pozbawiony szumów, połączenia są nawiązywane szybciej, można też jednocześnie rozmawiać i korzystać z szybkiego internetu w komórce. Dzięki urządzeniom z VoLTE, klienci będą przygotowani na wyłączenie sieci 3G. Proces ten Orange zamierza zrealizować w pełni do końca 2025 roku.

Wakacyjna oferta dla klientów biznesowych

Dla klientów biznesowych Orange także przedłuża ofertę 300 GB, obowiązującą we wszystkich Planach Firmowych i Orange Love dla Firm. Wprowadza także zmiany w abonamencie miesięcznym, w tym zwiększa pakiety GB, nawet do 999 GB. Zmiany obejmują klientów, którzy podpiszą umowę od 25 lipca.

Orange rozpoczyna też kolejną odsłonę promocji „Smartfonowy szok cenowy”, w ramach której klienci biznesowi otrzymają telefony w najniższych cenach na rynku. Oferuje następujące smartfony: Samsung Galaxy A33 5G 6/128 GB za 41 zł miesięcznie + VAT przy zakupie Planu Firmowego M, Samsung Galaxy A13 4/64 GB w kwocie 24 zł miesięcznie + VAT z Planem Firmowym S czy Samsung Galaxy S22 5G 8/128 GB za 104 zł miesięcznie + VAT przy wyborze Planu Firmowego L.

Odsprzedaj smartfon i daj mu drugie życie

Schowany w szufladzie, nieużywany smartfon nikomu nie służy. Orange zachęca do odpowiedzialnego rozstania się z „porzuconymi” urządzeniami. Wystarczy przynieść stary telefon do salonu operatora. Zostanie on wyceniony na miejscu, a klient otrzyma bon na zakup nowego urządzenia lub akcesoriów. Urządzenie, które nie zakwalifikuje się do odkupu, można zostawić do recyklingu. Oferta dotyczy wybranych modeli i zależy od stanu technicznego urządzenia.

W sklepie Orange można kupić także odnowione smartfony. Wyglądają i działają jak nowe, ale są tańsze. Urządzenia poddawane są gruntownej renowacji i doprowadzane do stanu “jak nowy”. To daje gwarancję, że wyglądają i działają jak nowy sprzęt. Zakup odnowionego smartfona to nie tylko osobisty wkład w ochronę środowiska, ale także oszczędność nawet kilkuset złotych