Nowy konkurs Hochland
„Dzielenie się dobrem smakuje najlepiej”

4 września wystartował nowy konkurs promocyjny Hochland Polska pod hasłem „Dzielenie się dobrem smakuje najlepiej”. Jest on realizowany na terenie całej Polski w placówkach handlowych prowadzących sprzedaż serów marki Hochland. Na laureatów konkursu czekają nagrody pieniężne, karty prezentowe oraz e-booki.

Nowy konkurs Hochland Polska trwa od 04.09.2023 do 29.10.2023 roku. Aby wziąć w nim udział należy kupić dwa dowolne sery Hochland oraz odpowiedzieć na pytanie konkursowe, które znaleźć można na specjalnej stronie internetowej: www.hochland.pl/konkurs. Zadanie polega na dokończeniu zdania: „Dzielenie się dobrem smakuje najlepiej, gdy…”, wypełnieniu znajdującego się tam formularza oraz wgraniu paragonu. Spośród wszystkich zgłoszeń spełniających warunki uczestnictwa w konkursie, organizator wybierze zgodnie z regulaminem łącznie 308 najlepszych realizacji zadań konkursowych. Do wygrania są nagrody pieniężne 8 x 5 tysięcy złotych, 300 x kart prezentowych do zrealizowania w sieci sklepów Empik o wartości 100 złotych każda oraz e-booki z przepisami „Pysznie, sezonowo! Ebook z przepisami Hochland na cały rok”.

Dzielenie się dobrem naprawdę smakuje najlepiej – tego jesteśmy pewni. Ale też ciekawi, co na ten temat sądzą nasi konsumenci, którzy, co warto wspomnieć, kupując produkty Hochland już dzielą się tym co dobre – wspierają przecież Program Pajacyk. Wierzymy, że do uczestnicy zabawy do zadania podejdą w sposób kreatywny i niejedna praca nas zaskoczy, a komisja konkursowa nie będzie miała łatwego zadania, by wyłonić laureatówmówi Jacek Wyrzykiewicz, PR&Marketing Services Manager w Hochland Polska.

Wszystkie szczegóły dotyczące konkursu dostępne są stronie www.hochland.pl/konkurs