Nowe kamery internetowe z serii Brio 500 i słuchawki Zone Vibe od Logitech są specjalnie zaprojektowane do pracy w systemie hybrydowym

Nowa klasa kamer internetowych i ulepszonych słuchawek zapewnia obecnym pracownikom jakość, styl, dobrą cenę i zrównoważony rozwój na potrzeby ultranowoczesnych form współpracy.

LOZANNA, Szwajcaria i NEWARK, Kalifornia – 14 września 2022 r. – Spółka Logitech wypuściła dziś dwie nowe serie produktów: kamery internetowe Brio 500 i słuchawki Zone Vibe, które zostały zaprojektowane, aby sprostać zmieniającym się potrzebom pracowników zatrudnionych w systemie hybrydowym.
Niedawne badanie pokazało, że ponad 89% dorosłych pracujących z domu zmaga się z niekorzystnym ustawieniem kąta widzenia kamery, słabym oświetleniem i ograniczeniem pola widzenia podczas korzystania ze wbudowanej kamery laptopa. Kamery internetowe Brio 500 i słuchawki Zone Vibe wychodzą naprzeciw wyzwaniom, przed którymi stają użytkownicy podczas pracy w domu, i usprawniają korzystanie z tych urządzeń podczas pracy i zabawy.

Wielu pracowników pracujących zdalnie i w systemie hybrydowym jest nadal niewystarczająco wyposażonych i zmaga się z rozwiązaniami z ery przedpandemicznej. Nasze nowe, innowacyjne kamery internetowe Brio i słuchawki Zone Vibe odpowiadają na potrzeby współczesnych pracowników, którzy do pracy i zabawy potrzebują jakości i stylu klasy biznesowej oraz przystępności cenowej. Przełomowe cechy, takie jak Tryb Show w Brio, otwierają nowe możliwości udostępniania widoku swojego biurka dla nauczycieli, projektantów i architektów, tak aby z łatwością można było zdalnie prezentować przedmioty fizyczne, notatki i szkice za pośrednictwem wideo

– powiedział Scott Wharton, dyrektor generalny Logitech Video Collaboration.

Kamery internetowe Brio 500

Seria Brio 500 została stworzona z myślą o tych, którzy poszukują jakości audio i wideo klasy korporacyjnej, personalizacji i bardziej angażujących doświadczeń podczas rozmów wideo. Jest to nowa klasa kamer internetowych, która rozwiązuje najczęstsze problemy napotykane podczas konferencji wideo. W serii Brio 500 wprowadzono opcję trybu Show, która ułatwia udostępnianie szkiców lub innych przedmiotów fizycznych znajdujących się na biurku. Dzięki innowacyjnemu systemowi montażu i wbudowanemu czujnikowi, który pozwala użytkownikom przechylać kamerę w dół, aby przedstawić przedmioty z zachowaniem ostrości. Kamera Brio automatycznie odwraca obraz, aby zapewnić prawidłową orientację podczas rozmów wideo.
Stylowy wzornictwo i modne kolory grafitu, perłowej bieli i różu zapewniają użytkownikom swobodę personalizacji stanowiska pracy, tak aby mogli oni dostosować je do swoich osobowości i preferencji. Technologia RightSight (aktywna poprzez Logi Tune) automatycznie kadruje użytkownika nawet wtedy, gdy jest on w ruchu, podczas gdy wbudowane innowacje, jak np. RightLight 4, automatycznie poprawiają obraz przy niedostatecznym oświetleniu.

Słuchawki Zone Vibe

Nowa seria Zone Vibe od Logitech to pierwsze bezprzewodowe słuchawki na rynku, które łączą jakość klasy biznes z wygodą, stylem i przystępnością cenową. Słuchawki są dostępne w kolorze grafitu, perłowej bieli i różu i zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić wygodę przy całodziennej współpracy z innymi współpracownikami i kontaktach z rodziną. Te lekkie słuchawki nauszne ważą tylko ok. 185 g, posiadają miękki w dotyku materiał i piankę zapamiętującą kształt.

Zarządzanie IT

Seria Brio doskonale sprawdzi się w zespołach IT do wyposażenia stanowisk i domowych biur jako urządzenie gotowe do użycia, kompatybilne z większością platform do wideo konferencji i posiadające certyfikat dla Microsoft Teams, Google Meet i Zoom. Integracja z Brio 505 za pomocą Logitech Sync pozwala administratorom IT na aktualizację oprogramowania i rozwiązywanie problemów, tak aby zespoły hybrydowe mogły ze sobą współpracować bez utraty czasu.
Zone Vibe Wireless pozwalają zaoferować pracownikom dźwięk klasy korporacyjnej, a przy tym są łatwe w użytkowaniu. Ponadto wyglądają stylowo, dzięki czemu użytkownicy nie muszą wybierać „dobrego dźwięku” kosztem „dobrego wyglądu”. Z uwagi na kompatybilność z platformami do wideo konferencji i możliwość aktualizacji poprzez Logi Tune i Logitech Sync, działy IT mogą funkcjonować sprawniej. Zmniejsza się bowiem liczba problemów i zgłoszeń, które do nich trafiają.
Nowe kamery internetowe i słuchawki od Logitech pomagają pracownikom doskonale radzić sobie w dzisiejszej erze pracy hybrydowej — są wystarczająco profesjonalne do biura, doskonałe do pracy z domu, a jednocześnie ułatwiają zespołom IT udzielanie pomocy użytkownikom, aby mogli osiągać najlepsze wyniki i dbać o planetę.

Zrównoważony rozwój

Seria Brio 500 i słuchawki Zone Vibe posiadają certyfikat neutralności pod względem emisji dwutlenku węgla, co oznacza, że ślad węglowy produktów został ograniczony do zera z uwagi na inwestycje Logitech w kompensację emisji dwutlenku węgla i projekty utylizacji. Plastikowe części serii Brio 500 zawierają certyfikowane postkonsumenckie tworzywa sztuczne z recyklingu: 68% dla grafitu i czerni, a 54% dla perłowej bieli i różu. Zone Vibe jest wykonany przynajmniej w 25%* z tworzywa sztucznego z recyklingu.
Obie rodziny produktów są opakowane w papier pochodzący z lasów z certyfikatem FSC® i z innych kontrolowanych źródeł.

Cena i dostępność

Seria kamer internetowych Brio 500 i słuchawki Zone Vibe 100 i 125 będą dostępne na całym świecie we wrześniu 2022 r. na stronie logitech.com i u innych globalnych sprzedawców detalicznych. Zestaw słuchawkowy Zone Vibe Wireless będzie dostępny w grudniu w autoryzowanych kanałach sprzedaży. Sugerowana cena detaliczna dla serii kamer internetowych Brio 500 wynosi 129 $. Sugerowana cena detaliczna dla Zone Vibe 100 wynosi 99,99 $; Zone Vibe 125 – 129,99 $; a Zone Vibe Wireless – 129 $.
* Z wyłączeniem opakowania i akcesoriów

O Logitech
Firma Logitech projektuje produkty, które zajmują codzienne miejsce w życiu ludzi, łącząc ich z cyfrowymi doznaniami, na których im zależy. Prawie 40 lat temu firma Logitech zaczęła łączyć ludzi za pomocą komputerów. Obecnie jest to firma działająca pod wieloma markami, projektująca produkty, które łączą ludzi dzięki muzyce, grom, wideo i komputerom. Celem firmy Logitech w zakresie współpracy wideo jest udostępnienie spotkań wideo każdej firmie i każdej osobie, bez utraty jakości. Chcemy udostępnić wideo w każdej sali konferencyjnej, w każdym miejscu pracy i w każdym domu. Więcej informacji na temat produktów firmy Logitech do współpracy wideo można znaleźć w witrynie www.logitech.com/vc.