Nie tylko klapki! W sklepach Biedronka ruszyła nowa promocja produktów Kuboty

Czapki z daszkiem, bucket haty i dobrze znane klapki basenowe Kubota, idealne na wakacyjny wypoczynek – to propozycje, które klienci sieci mogą kupić już od poniedziałku, 1 lipca.

W sklepach Biedronka systematycznie pojawiają się modele kultowych klapków Kubota. Tym razem na miłośników marki czeka prawdziwa niespodzianka.

Totalna nowość od Kuboty

Do sprzedaży trafił właśnie złoty graal – niedostępne nigdzie indziej kapelusze oraz czapki z daszkiem. Te najnowsze propozycje marki doskonale sprawdzą się podczas wakacyjnych wyjazdów, festiwali oraz odpoczynku na łonie natury.

Pierwsze z nich dostępne są w trzech wariantach kolorystycznych (lawendowym, czarnym oraz różowo-czarnym), drugie – w aż pięciu wariantach (m.in. klasycznej czerni, lawendowym oraz szarym).

Nieodłączny element wakacyjnej walizki

W lipcowej promocji w sklepach Biedronka pojawiły się również doskonale znane klapki wodoodporne, wykonane z wytrzymałego i jednocześnie miękkiego tworzywa sztucznego. To obowiązkowy punkt na wakacyjnej liście pakowania, ale nie tylko   te klapki zostaną w szafie zdecydowanie dłużej i świetnie sprawdzą się także na słowni oraz na basenie.

W ramach lipcowej promocji basenowe klapki są dostępne w 5 wariantach kolorystycznych (jasnoróżowym, lawendowym, szałwiowym, khaki oraz czarnym).

Klapki można kupić w cenie 34,99 zł, czapki z daszkiem oraz bucket haty – w cenie 29,99. Aktualna promocja obejmuje wyłącznie modele przeznaczone dla osób dorosłych, w rozmiarach 37-44.

Oferta trwa do wyczerpania zapasów.