Nest Bank łączy siły z IKEA

Ruszyła nowa, podwójna promocja w Nest Banku. Za założenie i aktywne korzystanie z konta można zyskać nawet 700 zł od banku, a od IKEA rabat na zakupy i aranżację wnętrz dla firm. To pierwsza taka współpraca IKEA z bankiem w Polsce.

Dla Nest Banku najważniejsi są przedsiębiorcy – dostarcza im rozwiązania, które ułatwiają prowadzenie własnego biznesu. Bank gwarantuje konto za bezwarunkowe i bezterminowe 0 zł, wygodne płatności mobilne czy aplikację Nest POS[1] do przyjmowania płatności telefonem. Teraz, jako pierwszy bank w Polsce, Nest! rusza z promocją we współpracy z IKEA, która od lat, wychodzi naprzeciw potrzebom klientów biznesowych rozbudowując ofertę rozwiązań i usług dedykowanych firmom.
[1] Podmiotem świadczącym usługę Nest POS jest PayTel S.A. z siedzibą w Warszawie.
Jak skorzystać z promocji?
Premia 700 zł od Nest Banku wypłacana jest w częściach po spełnieniu określonych warunków. A Pierwsze 50 zł klient otrzyma po otwarciu konta firmowego BIIZnest w  Nest!, udzieleniu zgody marketingowej na wszystkie kanały kontaktu oraz wykonaniu jedną dowolnej płatności: kartą, BLIKIEM lub przelewem. W  każdym z 5 kolejnych miesięcy Bank oferuje 50 zł (łącznie 5 X 50 zł) za zapewnienie miesięcznych wpływów min. 5 000 zł na konto firmowe wykonaniu przelewu do ZUS lub US oraz minimum 3 dowolnych płatności: BLIK, kartą lub przelewem. Nawet 400 zł można otrzymać za zamówienie i korzystanie z tradycyjnego terminalu płatniczego PayTel lub aplikacji Nest POS.
IKEA dodaje do promocji 10% rabatu na zakupy wybranych produktów wyposażenia biura (z katalogu ponad  tysiąca produktów) . Dodatkowo na klientów czeka usługa aranżacji wnętrz dla firm za 1 zł (cena regularna to 499 zł). Aby skorzystać z rabatów, po założeniu konta firmowego w Nest Banku, klient otrzyma maila z kodem rejestracyjnym  do strony promocyjnej IKEA. Tu również klient musi wyrazić zgodę marketingową na wszystkie kanały kontaktu podczas składania wniosku o konto w Nest!
Promocja trwa od 16 maja do 31 lipca 2023 lub do wyczerpania zapasów.
Szczegóły i regulamin promocji: https://lp.nestbank.pl/konto_firmowe/ikea/sm/