Nest Bank i Allegro ruszają z kolejną wspólną promocją

Nawet 1400 zł za korzystanie z BIZnest Konta i Allegro

Ruszyła 2. edycja wspólnej promocji Nest Banku i Allegro. Zakładając konto w Nest! i rozpoczynając sprzedaż na platformie Allegro, można otrzymać do 1400 zł.  
Wspólna akcja Nest Banku i Allegro jest skierowana do nowych klientów firmowych, którzy w okresie promocji założą BIZnest Konto i uruchomią konto sprzedażowe na Allegro.
Za co można otrzymać bonusy?  
  • 50 zł można zdobyć za założenie konta i wykonanie jednej płatności kartą (w ciągu pierwszego miesiąca od założenia konta).
  • Kolejne 250 zł można otrzymać za zapewnienie regularnych minimalnych wpływów i aktywne korzystanie z konta (50 zł za każdy miesiąc, ale nie dłużej niż 5 miesięcy – szczegóły poniżej).
  • Do 400 zł można zyskać za skorzystanie z terminala płatniczego.
  • Dodatkowe 700 zł na karcie podarunkowej otrzyma także otwierający nowe konto sprzedażowe na Allegro.
Co zrobić, aby skorzystać z bonusu 50 zł  przez 5 kolejnych miesięcy?
Aby otrzymać premię 50 zł przez 5 miesięcy, wystarczy spełnić trzy proste warunki. Należy aktywnie korzystać z konta, czyli zapewnić wpływy w wysokości minimum  5 000 zł, przynajmniej 3 razy zapłacić jednym z wybranych przez siebie sposobów: BLIKiem, kartą płatniczą lub przelewem oraz wykonać przelew do ZUS/US. Co ważne – za każdy miesiąc, w którym zostaną spełnione warunki, klient Nest otrzyma 50zł.
Bonus od Allegro  
W ramach 2. edycji promocji Allegro oferuje kolejny bonus na karcie podarunkowej. Warunkiem jest założenie nowego Konta Firma z linku otrzymanego od Nest Banku. W trakcie trwania promocji  należy na nim wystawić przynajmniej jedną ofertę oraz podać BIZNest Konto jako konto do wypłat za wystawione na Allegro oferty. Do promocji można dołączyć do 31.10.2023. Szczegółowe informacje i regulamin promocji dostępne są tutaj:
https://lp.nestbank.pl/konto_firmowe/allegro/
Krok po kroku – jak skorzystać z promocji
1. Załóż BIZNest Konto w Nest Banku (na selfie lub w przeglądarce) i udziel zgód marketingowych.
2. Zamów terminal płatniczy.
3. Aktywnie korzystaj z konta, rób przelewy i zbieraj bonusy.
4. Z otrzymanego linku od Nest Banku załóż Konto Firma na Allegro.
5. Wystaw przynajmniej jedną ofertę na Allegro w okresie trwania promocji.
Regulamin akcji dostępny tutaj: https://lp.nestbank.pl/konto_firmowe/allegro/