NESRIN CAVADZADE X PEUGEOT: IDEALNE DOPASOWANIE

W 2023 roku Peugeot wybrał aktorkę Nesrin Cavadzade na reprezentantkę Marki Lwa w Turcji. Ta perfekcjonistka i pełna pasji artystka, która postrzega Peugeot jako innowacyjną i kultową markę, bliską jej własnym wartościom, naturalnie zaakceptowała ten wybór. Odkryj ambasadora, który do perfekcji ucieleśnia urok, doskonałość i emocje. Idealny sojusz dla współpracy, która brzmi jak oczywisty wybór.

AKTORKA Z PASJĄ

Jeśli nazwisko Nesrin Cavadzade wciąż nie brzmi dla Ciebie znajomo, to nie powinno tak być. Ta turecka aktorka urodziła się w Baku w Azerbejdżanie. Entuzjastka kina od najmłodszych lat, rozpoczęła swoją karierę na dużym ekranie w 2004 roku filmem Tu marcheras sur l’eau (oficjalna selekcja na Berlin 2004 i Toronto Film Festival). Następnie wzięła udział w około trzydziestu filmach i serialach telewizyjnych. Jako wielka miłośniczka mody, Nesrin Cavadzade jest bardzo popularna w sieciach społecznościowych – ma nie mniej niż 3,2 miliona obserwujących na Instagramie.

NESRIN CAVADZADE X PEUGEOT: OCZYWISTY WYBÓR…

Zapytana, dlaczego zdecydowała się zostać ambasadorką Peugeot w Turcji, Nesrin Cavadzade wyjaśnia: “Dla mnie bycie ambasadorką Peugeot oznacza bycie częścią wszechświata ‘Allure’ marki, ekscytującego świata innowacji. Oznacza to ciągłe odkrywanie i współtworzenie przyszłości. Bardzo się cieszę, że mogę pracować z inspirującą, otwartą marką, która ceni emocje i doświadczenie”. Tę radość podziela Peugeot, który widzi w Nesrin Cavadzade genialną artystkę, która doskonale ucieleśnia urok, doskonałość i emocje tak drogie marce.

DOSKONAŁOŚĆ WEDŁUG NESRIN CAVADZADE

Nesrin Cavadzade identyfikuje się z wartościami Peugeot, takimi jak Doskonałość, która szczególnie do niej przemawia. “Jako perfekcjonistka zwracam uwagę na każdy szczegół. W każdej roli, którą odgrywam, w każdym zadaniu, które wykonuję, zawsze szukam sposobu, aby zrobić coś lepiej, pójść dalej. Wierzę, że rozwój nie ma granic. Cele, które sobie stawiam, są jak niekończące się schody: po pokonaniu jednego stopnia, zawsze jest kolejny. Jeśli robisz rzeczy z pasją, jeśli jesteś ciekawy i wierzysz w siebie, możesz osiągnąć sukces”.

Odkryj wideo Nesrin Cavadzade x Peugeot Turcja, na temat nowego Peugeot 408:

 

 

CIĄGŁE PRZEKRACZANIE GRANIC

Kiedy Peugeot skontaktował się z Nesrin Cavadzade, aby poprosić ją o zostanie jego ambasadorką w Turcji, oczywiście była bardzo entuzjastycznie nastawiona, ale nie tylko… “Chociaż mam prawo jazdy od 18 roku życia, nigdy nie miałam odwagi wsiąść za kierownicę. Kiedy więc Peugeot zaproponował mi współpracę, na początku bardzo się bałam. Nie miałem doświadczenia i bardzo obawiałem się jazdy. Pierwsze chwile były przerażające, ale z dnia na dzień stawałam się coraz lepszym kierowcą. Chciałbym podziękować Peugeot za to, że dał mi siłę, by wyjechać na drogę”.

NAPIĘTY HARMONOGRAM

Po roli w serialu telewizyjnym Üç Kurus w 2022 roku, Nesrin Cavadzade wkrótce powróci na plan projektu z Ay Yapim, jedną z największych tureckich firm produkcyjnych. Aktorka planuje również wkrótce pracować na arenie międzynarodowej. “Zainteresowanie tureckimi programami telewizyjnymi stale rośnie. Mam korzenie w Baku, mówię po rosyjsku, a także po angielsku i turecku. Myślę, że to wszystko może otworzyć mi drzwi do nowej współpracy za granicą”. Kolejny krok, który prawdopodobnie nie jest niedostępny dla tej artystki, dla której wszystko kończy się sukcesem.

Źródło: peugeot.pl