Napollo nie zwalnia tempa

Napollo otworzył N-Park w Piotrkowie Trybunalskim. Nowy obiekt jest 10. parkiem handlowym tej marki w Polsce.

8 000 mkw. skomercjalizowanej powierzchni i 12 sklepów znanych marek. Napollo przyspiesza z ekspansją i realizuje ambitny cel, który zakłada otwarcia 5-6 parków handlowych w każdym roku. W 2023 roku pierwszym nowym N-Parkiem jest ten w Piotrkowie Trybunalskim. Wybudowany został przy ul. Sulejowskiej, niedaleko obwodnicy wschodniej i przy markecie budowlanym OBI. Oficjalne otwarcie obyło się 31 maja.

Wśród najemców znalazły się popularne marki wchodzące w tenant-mix N-Parków takie jak Hebe, Action, Dealz, Jysk, KiK, RTV Euro AGD, Sinsay, Tedi, kaes, Maxi Zoo i Stokrotka. Na terenie inwestycji znajduje się także paczkomat oraz parking na blisko 250 samochodów, a w budowie jest również restauracja drive thru.

W N-Parkach stawiamy na wygodę i lokalność, a nasze parki stanowią alternatywę dla rozbudowanych centrów handlowych znajdujących się w centrach miast – mówi Krzysztof Elsner,  członek zarządu  ds. inwestycji komercyjnych w Grupie NAPOLLO. Dodaje także: – Dzięki dogodnemu położeniu N-Parku w Piotrkowie Trybunalskim jest on dostępny nie tylko dla mieszkańców miasta, ale także okolicznych miejscowości. Ta lokalizacja odpowiada naszej strategii, która zakłada, że strefa oddziaływania naszych obiektów obejmuje od 15 do 30 tys. osób korzystających z oferty codziennych zakupów po drodze do domu lub pracy – podkreśla Krzysztof Elsner.

Na terenie N-Parku znajdują się także stacje do ładowania pojazdów elektrycznych połączone z 55-calowymi wyświetlaczami pozwalające na szybkie doładowania samochodów podczas zakupów.

Obiekt w Piotrkowie Trybunalskim jest jednym z pierwszych parków handlowych Napollo na terenie Polski, gdzie klienci mogą korzystać z bezpłatnych stacji do ładowania jednośladów oraz stacji serwisowych dla rowerów umożliwiające drobne naprawy czy napompowanie kół.

Nowy N-Park posiada również prestiżową certyfikację BREEAM. Jest wyposażony w pompy ciepła, a na dachu znajdują się panele fotowoltaiczne, które służą do oświetlania parkingu.

Uroczyste otwarcie

Oficjalne otwarcie nowego N-Parku odbyło się 31 maja. Od godz. 9.00 uruchomiono sklepy, a o godz. 11.00 rozpoczęła się część oficjalna. W planie było m.in. przecięcie wstęgi, przemarsz wizytówki Piotrkowa, czyli Miejskiej Orkiestry Dętej działającej w mieście od 40 lat i występ duetu smyczkowego Red Heels. Podczas drugiej części uroczystości na scenie pojawili się uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia w Piotrkowie Trybunalskim oraz dzieci i młodzież z grup wokalnych Miejskiego Ośrodka Kultury.  Lokalność to ważny aspekt naszej działalności, dlatego podczas uroczystego otwarcia mieszkańcy Piotrkowa Trybunalskiego zaprezentowali swoje talenty i wspólnie z nami zainaugurowali nasz nowy park handlowy – mówi Krzysztof Elsner.

Kolejny N-Park na mapie Polski

Park handlowy w Piotrkowie Trybunalskim to kolejny N-Park na mapie Polski. Ostatni uruchomiono w Gnieźnie w listopadzie ubiegłego roku. Napollo ma w planach 5-6 otwarć rocznie, a na lata 2023-2024 zapowiada  inwestycje o łącznej powierzchni blisko 60 tys. mkw. Nowe parki handlowe powstaną w Olkuszu, Tarnobrzegu, Ozorkowie, Sochaczewie, Białogardzie, Magdalence, Nowym Tomyślu i Gołkowie.