Nagroda VMware 2023 EMEA Learning Partner of the Year dla ARROW Enterprise Computing Solutions Education Business

Arrow Electronics’ Enterprise Computing Solutions Education Business zdobył nagrodę dla Partnera Roku 2023 w rejonie EMEA będącą wyrazem uznania nadzwyczajnych osiągnięć Arrow jako partnera w zakresie szkoleń i kursów VMware. Nagroda podkreśla zaangażowanie organizacji w rozwój kompetencji klientów umożliwiających pomyślne wdrażanie strategii multi-cloud.

Niedostateczne kompetencje IT to ogromne wyzwanie dla tych organizacji w Europie, które starają się pozostać liderami innowacji. Zdając sobie sprawę ze znaczenia luki kompetencyjnej, Arrow strategicznie inwestuje w szkolenia i certyfikację, które pomagają firmom uzyskać specjalistyczną wiedzę. Znaczenie wiedzy w tym zakresie jest stale rośnie, gdyż organizacje coraz szybciej wprowadzają rozwiązania chmurowe, a to stwarza zapotrzebowanie na nowe kompetencje i umiejętności.

Alexandra Thys, EMEA lead of services offering management and marketing for Arrow’s enterprise computing solutions, mówi: „Arrow ma zaszczyt przyjąć nagrodę VMware EMEA Learning Partner of the Year. Ten wyraz uznania podkreśla nasze zaangażowanie w niwelowanie luki kompetencyjnej w obliczu szybko postępującej rewolucji cyfrowej. Ponieważ organizacje idą w kierunku chmury, nasza koncentracja na szkoleniach i certyfikacji w zakresie technologii VMware jest instrumentalna dla zapewnienia naszym klientom i partnerom dystrybucyjnym odpowiednich kompetencji, dzięki którym nadążą za zmieniającymi się wymaganiami branży.

O firmie Arrow Electronics

Arrow Electronics dostarcza innowacyjnych rozwiązań dla ponad 210 000 wiodących producentów technologii i dostawców usług. Ze sprzedażą na poziomie 37 miliardów dolarów w 2022 roku, Arrow opracowuje rozwiązania technologiczne, które pomagają usprawnić biznes i codzienne życie. Więcej informacji na stronie fiveyearsout.com.