Mnóstwo słodkości w sklepach Lidl Polska! Sprawdź, co czeka klientów w Tłusty Czwartek

Jest taki jeden dzień w roku, nazywany Tłustym Czwartkiem, gdy przestajemy liczyć kalorie i delektujemy się pysznym smakiem puszystych pączków, chrupiących faworków oraz słodkich, lukrowanych donutów. Z tej okazji, od poniedziałku 13  lutego, w sklepach Lidl Polska pojawi się wiele powszechnie uwielbianych, słodkich wypieków.

W Tłusty Czwartek Polacy zjadają ponad 100 mln pączków. Nic dziwnego, że dla niektórych jest to święto ważniejsze od Walentynek. Aby 16 lutego każdy mógł cieszyć się smakiem ulubionych słodkości, „Cukiernia w sercu Lidla” przygotowała specjalną ofertę wypieków. Od poniedziałku 13 lutego do środy 15 lutego okazyjnie, bo aż 28 % taniej, będzie można kupić m.in. puszyste pączki z nadzieniem wieloowocowym i cukrem pudrem! Poszukiwacze wyjątkowych smaków powinni się z kolei skusić na pączki: o smaku deli mascarpone pink, american cheesecake (2,79 zł/ 1 szt.), z powidłami śliwkowymi (2,69 zł/ 1 szt.), nadzieniem różanym i skórką pomarańczy (2,29 zł/ 1 szt.) albo z nadzieniem o smaku adwokatu (2,49 zł/ 1 szt.). W ofercie dostępne będą także pączki premium z nadzieniem wiśniowym i liofilizowanymi wiśniami (3,99 zł/ 1 szt.). W „Cukierni w sercu Lidla” nie zabraknie też donutów: marshmallow, bubble gum, Milka, Kit Kat, Ekipa, Oreo oraz pinky, a także takich z nadzieniem: mango, malinowym oraz karmelowym i posypką. Od poniedziałku 13 lutego do czwartku 16 lutego będzie można je kupić, miksując dowolnie, w wyjątkowej promocji – 4+2 gratis!

Dla każdego coś słodkiego!

Nie samymi pączkami jednak Tłusty Czwartek stoi – na miłośników słodkości w sklepach Lidl Polska czekają także chrupiące faworki (7,49 zł/ 1 opak.) oraz gniazdka z lukrem (1,99 zł/ 1  szt.). Osoby preferujące dania wegańskie, powinny z kolei spróbować smakowitych, oblanych lukrem pączków wegańskich (2,39 zł/ 1 szt.).

Zrób je sam!

Dla miłośników domowych wypieków, którzy wolą spędzić Tłusty Czwartek, piekąc słodkości we własnej kuchni, sieć Lidl Polska przygotowała specjalny przepis na domowe pączki z powidłami, a ponadto – atrakcyjne promocje w sklepach. Od poniedziałku 13 lutego do środy 15 lutego klienci kupią drugie opakowanie cukru pudru lub powideł węgierkowych aż 40 proc. taniej. W ofercie, w supercenach, dostępne będą też m.in.: konfitury z płatków róży (11,49 zł/ 1 opak.), tradycyjne drożdże babuni (1,29 zł/ 1 opak.) oraz 3-litrowy olej rzepakowy Kujawski kosztujący jedynie 9,75  zł za 1 litr (29,25 zł/ 1 opak.).

Więcej przepisów na domowe pączki – w wersji tradycyjnej oraz fit – można szukać na stronie Kuchni Lidla: kuchnialidla.pl/przepisy/tlusty-czwartek.

Oferta z okazji Tłustego Czwartku będzie dostępna w sklepach stacjonarnych sieci Lidl Polska od poniedziałku 13 lutego do czwartku 16  lutego lub do wyczerpania zapasów.Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy oraz w USA. Historia sieci Lidl sięga lat 30. XX wieku, a pierwsze sieci pod szyldem tej marki powstały w Niemczech w latach 70. XX wieku. Obecnie w 31 krajach istnieje w przybliżeniu 12 000 sklepów tej marki, a w Polsce około 800. Informacje o firmie:

Strona www: https://www.lidl.pl

Facebook: https://www.facebook.com/lidlpolska

Instagram: https://www.instagram.com/lidlpolska/

YouTube: https://www.youtube.com/user/LidlPolskaPL