Medicover przedłuża umowę najmu w poznańskim Malta Office Park, zwiększa powierzchnię i uruchamia klinikę leczenia niepłodności InviMed

Medicover – jedna z największych w Polsce sieci z branży usług medycznych przedłużyła na kolejne pięć lat umowę najmu w poznańskim zespole biurowym Malta Office Park, a na nowo wynajętej powierzchni ok. 1000 m.kw. otworzyła klinikę leczenia niepłodności InviMed.

InviMed to największa w Polsce sieć klinik leczenia niepłodności, obecna na rynku od 2001 roku, dysponująca obecnie pięcioma specjalistycznymi klinikami: w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdyni i Katowicach. InviMed specjalizuje się we wspieraniu płodności par, prowadząc wnikliwą diagnostykę i dobierając indywidualnie najbardziej skuteczne metody leczenia.

Działające w Malta Office Park centrum medyczne Medicover to dla wielu mieszkańców Poznania bardzo ważne i często odwiedzane miejsce. Z jego oferty wyjątkowo chętnie korzystają również pracownicy naszego kompleksu. Klinika InviMed, ze względu na bardzo wysoką specjalizację, jest miejscem o zasięgu regionalnym. Jesteśmy bardzo dumni, że udało nam się sprostać najwyższym wymaganiom i pozyskać tak ważnego partnera” – mówi Agnieszka Gola, Leasing Manager EPP.

Oprócz skutecznego leczenia i pomagania w spełnianiu marzeń o rodzicielstwie, zależy nam także na zwiększeniu komfortu naszych Pacjentów i lepszego przebiegu wszystkich wizyt oraz badań w naszej klinice. Dlatego postanowiliśmy zmienić lokalizację i przenieść się do większej, bardziej nowoczesnej placówki, w której będziemy przyjmować naszych pacjentów już od 23 maja – uzupełnia Beata Pawłowska, Dyrektor Zarządzający kliniką InviMed w Poznaniu 

Klinika InviMed w Poznaniu od wielu lat leczy pary borykające się z niepłodnością. Zespół kliniki tworzą doświadczeni specjaliści, m.in.: ginekolodzy, embriolodzy, immunolodzy, psychologowie i dietetycy. InviMed działa od 2001 roku, wówczas powstała w Warszawie pierwsza placówka – specjalistyczne centrum diagnozowania i leczenia niepłodności. W 2006 roku zaczęły działać kliniki w Poznaniu i we Wrocławiu, od lipca 2010 roku także w Gdyni, a od 2013 roku – w Katowicach.

***

 

Od 27 lat działalność Medicover w Polsce koncentruje się na szerokim zakresie usług od zdrowia po wellbeing. W portfolio znajdują się usługi z zakresu profilaktyki i opieki ambulatoryjnej, specjalistycznej opieki zdrowotnej, innowacyjne usługi stomatologiczne, zaawansowane procedury in vitro, a także  rozwiązania z zakresu wellness, w tym szeroka oferta sportowa i dieta. Medicover prowadzi centra medyczne, szerokoprofilowe szpitale, apteki, kliniki leczenia niepłodności, centra stomatologiczne, salony optyczne, centra zdrowia psychicznego, a także kluby fitness i siłownie w całej Polsce. Ponadto oferuje pakiety sportowo-rekreacyjne oraz nowoczesny, intuicyjny system do budowania zaangażowania pracowników – Medicover Benefits. Firma Medicover jest obecna we wszystkich regionach Polski. 

Więcej informacji na stronie: https://www.medicover.pl/

Malta Office Park

 

Malta Office Park to nowoczesny zespół biurowy położony przy ul. Arcybiskupa Antoniego Baraniaka w Poznaniu. Powierzchnia użytkowa kompleksu to około 30 000 mkw. Poszczególne budynki o powierzchniach kondygnacji od około

600 do nawet 1300 mkw. dają możliwość dowolnej aranżacji biura zarówno przez małe, jak i duże firmy. 

Inwestycja należy do Henderson Park (70% udziałów) oraz EPP (30%), które odpowiada również za zarządzanie

kompleksem.

www.maltaofficepark.pl

 

EPP to wiodąca firma na polskim rynku nieruchomości komercyjnych. Kompleksy biurowe należące do EPP są zlokalizowane w Warszawie (Park Rozwoju), Szczecinie (Oxygen) i Kielcach (Astra Park). Firma w ramach joint venture z Henderson Park jest również współwłaścicielem i zarządza projektami biurowymi zlokalizowanymi w Poznaniu (Malta Office Park), Krakowie (O3 Business Campus) i Łodzi (Symetris Business Park). Wśród najemców kompleksów biurowych EPP znajdują się największe polskie i międzynarodowe firmy. EPP jest także największym w Polsce właścicielem centrów handlowych pod względem posiadanej powierzchni najmu brutto (GLA). Portfel firmy obejmuje 36 projektów (29 handlowych, 6 biurowych oraz jeden wielofunkcyjny w trakcie planowania) o łącznej wartości ponad 2 mld euro i powierzchni najmu wynoszącej ponad milion mkw. 

www.epp-poland.com