Lokum Deweloper poszerza ofertę mieszkań w inwestycji Lokum Porto we Wrocławiu

Lokum Deweloper, oferujący mieszkania o podwyższonym standardzie, rozpoczyna sprzedaż 218 lokali w ramach IV i V etapu popularnego osiedla Lokum Porto. Mają zostać oddane do użytku w IV kwartale 2023 roku.

Inwestycja Lokum Porto powstaje przy ul. Gnieźnieńskiej, na wrocławskim Starym Mieście, tuż przy terenach rekreacyjnych biegnących wzdłuż Odry. Projekt realizowany jest etapowo, budowa osiedla rozpoczęła się w 2020 roku i wtedy do sprzedaży zostało wprowadzonych 390 lokali z pierwszych etapów inwestycji. Obecnie deweloper poszerza ofertę, włączając do niej kolejnych 218 mieszkań. Klienci znajdą wśród nich szeroki przekrój metraży do ponad 150 m2, a także zróżnicowane układy – od idealnych dla inwestorów czy singli kawalerek do przestronnych 4-, a nawet 5-pokojowych lokali, docenianych szczególnie przez rodziny z dziećmi. Do wszystkich mieszkań przynależeć będą balkony, loggie lub tarasy, największe o powierzchni niemal 100 m2. Dla zwiększenia codziennego komfortu w części lokali przewidziano przestrzeń na dodatkową łazienkę czy oddzielną garderobę.  

Lokum Porto to projekt wyjątkowo doceniany przez nabywców między innymi przez oryginalny, przemyślany projekt architektoniczny oraz wyjątkowo atrakcyjną lokalizację. Włączając do oferty kolejne etapy tej inwestycji wychodzimy naprzeciw zainteresowaniu klientów, którzy po wielu niepewnościach, z którymi spotkali się w I kwartale tego roku, wrócili do swoich planów nabywczych i szukają lokum, które będzie idealnie odpowiadać ich potrzebom – mówi Michał Witkowski, dyrektor ds. sprzedaży Lokum Deweloper. 

Osiedle Lokum Porto jest połączeniem nowoczesnej architektury z dużą ilością zieleni oraz podwyższonym standardem części wspólnych. Budynki charakteryzują zróżnicowane wysokości i nowoczesne formy, a także duże przeszklenia i jasne, stonowane barwy elewacji. W kondygnacjach podziemnych wybudowane zostaną komórki lokatorskie oraz garaże. Przyszli mieszkańcy będą mogli spacerować wśród licznej roślinności i oczek wodnych, a także korzystać ze stref rekreacji dostępnych na terenie inwestycji. Dla dzieci powstaną kolorowe, nowoczesne place zabaw z bezpieczną nawierzchnią, a dla dorosłych – strefa street workoutu.  Bezpieczeństwo lokatorów podniesie monitoring. 

W okolicy inwestycji dostępne jest szerokie zaplecze handlowo-usługowe, edukacyjne, kulturalne oraz rekreacyjne – w pobliżu mieszczą się szkoły, przedszkola, punkty medyczne i obiekty sportowe, takie jak Hala Orbita, w której odbywają się też koncerty czy targi. W bliskiej odległości od osiedla znajduje się galeria handlowa Magnolia Park, gdzie poza licznymi sklepami dostępne są też restauracje, kawiarnie czy kino. Ważnym wyróżnikiem lokalizacji osiedla jest również sąsiedztwo Odry, niedalekie parki: Popowicki oraz Zachodni, a także tereny spacerowe i ścieżki rowerowe, pozwalające na relaks w otoczeniu natury.

Okolica, w której powstaje osiedle Lokum Porto umożliwia wygodne przemieszczanie się w różne części Wrocławia. Mieszkańcy będą mogli korzystać z licznych połączeń komunikacji miejskiej, w tym z powstającej linii tramwajowej na Popowice ze zintegrowanym węzłem przesiadkowym tuż przy osiedlu. Osoby zmotoryzowane docenią łatwy dojazd do ul. Legnickiej – jednej z głównych arterii miasta. 

Zapraszamy do śledzenia naszego konta na Twitterze: twitter.com/LokumDeweloper

Więcej o Lokum Deweloper

Lokum Deweloper S.A. prowadzi działalność w sektorze wielorodzinnego budownictwa mieszkaniowego w segmencie mieszkań o podwyższonym standardzie. Grupa koncentruje swoją działalność na rynku wrocławskim i krakowskim.

Więcej informacji: www.lokum-deweloper.pl lub na twitter.com/LokumDeweloper 

Dodaj komentarz