Limitowana kolekcja odzieży Netflixa dla Lidl Polska – tylko w poniedziałek trzeci najtańszy produkt 40% taniej

Wszyscy fani produkcji Netflixa powinni zainteresować się najnowszą ofertą Lidl Polska. W tym tygodniu do sklepów sieci trafia limitowana kolekcja odzieży, która powstała we współpracy z Netflixem. Uwielbiasz „Dom z papieru”, „Wiedźmina” lub „Stranger Things”? Obok tych produktów nie przejdziesz obojętnie! Oferta jest dostępna od poniedziałku, 27 marca.

Netflix w ostatnich latach podbił serca kinomanów w Polsce i na całym świecie. Seriale takie jak: „Dom z papieru”, „Stranger Things” czy „Wiedźmin”, gromadzą przed ekranami miliony widzów, a fani z zapartym tchem śledzą losy ulubionych bohaterów. Jak wygląda idealny wieczór z Netflixem? Chrupiące przekąski, miękka kanapa i oczywiście – wygodny strój. Teraz w Lidlu można zaopatrzyć się w ubrania z wyjątkowej kolekcji z postaciami z produkcji Netflixa.

W limitowanej kolekcji Netflixa dla Lidl Polska znajdą się bluzy w rozmiarach S-XL (79,90 zł/1 szt.) w trzech wzorach z kultowymi postaciami. Bez względu na to, czy Twoim ulubionym bohaterem jest: odważny Geralt z Rivii, nieustępliwa Jedenastka, czy wrażliwy Rio, w Lidl Polska będą dostępne ubrania z wizerunkiem każdego z nich. Bluzę wykonano z miękkiego materiału z wysoką zawartością bawełny, a jej wewnętrzna strona pokryta jest meszkiem.

Gdy za oknem czuć już powiew wiosny, chętnie sięgamy po lżejsze ubrania. W sklepach Lidl Polska można zaopatrzyć się w t-shirty z kolekcji Netflix (34,99 zł / 1 szt.) z nadrukami z kultowych seriali.
T-shirty dostępne są w rozmiarach M-XL. Wykonano je w 100% z bawełny, dlatego noszenie ich będzie komfortowe dla skóry.

A jak przemycić filmowe motywy w codziennych stylizacjach, niezależnie od okazji? Dla tych, którzy nie chcą epatować swoimi filmowymi sympatiami, Lidl przygotował również bardziej stonowane propozycje – serialowe motywy na skarpetkach i bieliźnie. W Lidl Polska dostępne są bokserki męskie w rozmiarach M-XL w cenie 39,98 zł za zestaw (2 szt.). Ciekawym dodatkiem do codziennego stroju mogą być również filmowe skarpety w cenie 16,98 zł za zestaw (2 szt.), występujące w stonowanych kolorach: białym, czarnym i szarym. Tak jak w pozostałych przypadkach, można zdecydować się na motyw „Stranger Things”, „Wiedźmina” lub „Domu z papieru”.

Uzupełnieniem oferty ubrań są akcesoria papiernicze dla kolekcjonerów. W tym 96-stronicowy notatnik i arkusz z naklejkami, które występują w ofercie w trzech wzorach, w cenie
14,99 zł za zestaw.

To jednak nie wszystko! Przy zakupie trzech produktów z kolekcji Netflixa, tylko w poniedziałek, 27 marca, trzeci najtańszy z nich dostępny będzie aż 40% taniej!

Bluza z kolekcji Netflix

79,90 zł / 1 szt.

Bluza z kolekcji Netflix

79,90 zł / 1 szt.

Bluza z kolekcji Netflix

79,90 zł / 1 szt.

T-shirt z kolekcji Netflix

34,99 zł / 1 szt.

T-shirt z kolekcji Netflix

34,99 zł / 1 szt.

T-shirt z kolekcji Netflix

34,99 zł / 1 szt.

Skarpety z kolekcji Netflix

16,98 zł / dwupak

Notatnik i arkusz z naklejkami z kolekcji Netflix

14,99 zł / zestaw

Bokserki z kolekcji Netflix

39,98 zł / dwupak

Informacje o firmie:

Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy oraz w USA. Historia sieci Lidl sięga lat 30. XX wieku, a pierwsze sieci pod szyldem tej marki powstały w Niemczech w latach 70. XX wieku. Obecnie w 31 krajach istnieje w przybliżeniu 12 000 sklepów tej marki, a w Polsce około 800.

Kontakt:

Strona: www: https://www.lidl.pl

Facebook: https://www.facebook.com/lidlpolska

Instagram: https://www.instagram.com/lidlpolska/