Lidl oficjalnym Fresh Food Partnerem Mistrzostw Świata UCI w kolarstwie 2023

W sierpniu 2023 roku po raz pierwszy 13 Mistrzostw w kolarstwie UCI odbędzie się w trakcie jednego dużego wydarzenia. Tegoroczne święto cyklistów – Union Cycliste Internationale – będzie wspierane przez sieć Lidl.

Mistrzostwa Świata UCI w kolarstwie odbędą się w Glasgow i całej Szkocji od 3 do 13 sierpnia br. Będzie to jedno z największych wydarzeń kolarskich w historii, które po raz pierwszy łączy 13 istniejących Mistrzostw Świata UCI w jedno duże wydarzenie.

W tym kontekście kolarskie mistrzostwa świata UCI i Lidl – jeden z wiodących sprzedawców detalicznych żywności – nawiązują współpracę. Lidl jako oficjalny partner w zakresie świeżej żywności, wspiera podczas imprezy wszystkie 13 mistrzostw świata UCI i chce podkreślić znaczenie ruchu i świadomego odżywiania w prowadzeniu zdrowego stylu życia. Lidl jako sieć handlowa umożliwia swoim klientom podejmowanie odpowiedzialnych decyzji zakupowych oraz zapewnia dostęp do świeżej, zdrowej żywności w wysokiej jakości i niskiej, atrakcyjnej cenie. To sprawia, że Lidl jest niezawodnym partnerem dla swoich klientów podczas codziennych zakupów.

Międzynarodowa organizacja i międzynarodowe wydarzenie

Jako spółka międzynarodowej grupy, Lidl jest reprezentowany na całym świecie poprzez ponad 12 000 sklepów w 31 krajach w Europie i Stanach Zjednoczonych – co idealnie pasuje do globalnego charakteru i różnorodności Mistrzostw Świata w Kolarstwie UCI 2023, w których weźmie udział ponad 6000 kolarzy zawodowych i amatorów z ponad 120 krajów. Tak jak produkty Lidl są dostępne dla każdego, tak samo jest z kolarstwem: ten sport jest idealny dla każdego, kto chce być bardziej aktywny w życiu codziennym.

Lidl jest odpowiednim międzynarodowym partnerem Mistrzostw Świata w kolarstwie UCI 2023, które mają być śledzone przez ponad miliard ludzi na całym świecie. Lidl podziela nasze przekonanie, że jazda na rowerze jest dla wszystkich. Sieć pomoże nam osiągnąć jeden z kluczowych celów wydarzenia, jakim jest dotarcie do dużej, krajowej i międzynarodowej publiczności oraz promować wiele korzyści płynących z jazdy na rowerze dla zdrowia i dobrego samopoczucia – dodaje Amina Lanaya, dyrektor generalna UCI.

Informacje o firmie:

Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy oraz w USA. Historia sieci Lidl sięga lat 30. XX wieku, a pierwsze sieci pod szyldem tej marki powstały w Niemczech w latach 70. XX wieku. Obecnie w 31 krajach istnieje w przybliżeniu 12 000 sklepów tej marki, a w Polsce ponad 800.

Kontakt:

Strona www: https://www.lidl.pl

Facebook: https://www.facebook.com/lidlpolska

Instagram: https://www.instagram.com/lidlpolska/

YouTube: https://www.youtube.com/user/LidlPolskaPL

O UCI

Założona 14 kwietnia 1900 roku w Paryżu we Francji, Union Cycliste Internationale (UCI) jest światowym organem zarządzającym kolarstwem. Rozwija i nadzoruje jazdę na rowerze we wszystkich jego formach i  dla wszystkich: jako sport wyczynowy, zdrową aktywność rekreacyjną, środek transportu, a także po prostu dla zabawy. UCI zarządza i promuje dziesięć dyscyplin kolarskich, takich jak kolarstwo szosowe, torowe, górskie, BMX Racing, BMX Freestyle, cyclo-cross, trial, indoor cycling, kolarstwo e-sportowe i gravel. Pięć z nich występuje w programie Igrzysk Olimpijskich (kolarstwo szosowe, torowe, górskie, BMX Racing i BMX Freestyle), dwa w Igrzyskach Paraolimpijskich (szosowe i torowe) i cztery w Młodzieżowych Igrzyskach Olimpijskich (kolarstwo szosowe, górskie, BMX Racing i BMX Freestyle). Więcej informacji: www.uci.org.