Lidl głównym sponsorem Lidl-Trek, 
drużyny UCI WorldTour

Lidl rozszerza zaangażowanie w profesjonalne kolarstwo szosowe stając się sponsorem głównym i partnerem strategicznym zespołu UCI World Tour, Lidl-Trek. Długoterminowa współpraca z jedną z czołowych drużyn kolarstwa międzynarodowego rozpoczyna się od dwóch najbardziej rozpoznawalnych imprez kolarskich: Giro d’Italia kobiet (30 czerwca 2023 r.) i Tour de France mężczyzn (1 lipca 2023 r.), gdzie zespół Lidl-Trek wystartuje po raz pierwszy.

Skuteczność, wiarygodność, duch zespołowy oraz uczciwość są bliskie nam wszystkim w #teamlidl. Skupiając się na świeżej żywności, dążymy do wspierania naszych klientów w prowadzeniu aktywnego i zdrowego stylu życia. Wiemy również, że dla wielu osób jazda na rowerze odgrywa kluczową rolę jako forma aktywności fizycznej lub środek transportu w codziennym życiu. Aktywność i zdrowie stanowią doskonały wstęp do rozszerzenia naszego zaangażowania w profesjonalne kolarstwo i obranie funkcji sponsora głównego Lidl-Trek.

Partnerstwo, które nie mogło być lepiej dopasowane: dwie międzynarodowe marki, które łączy zaangażowanie w osiąganie wyników. Lidl oraz Trek mają wspólne ambitne plany: zbudować zespół na globalnej scenie kolarskiej, który rozbudza emocje i inspiruje fanów kolarstwa, kolejne pokolenie mistrzów wśród kobiet i mężczyzn, a także wszystkich kolarzy, zarówno amatorów, jak i wyczynowców.

Jako partnerzy Lidl oraz Trek skupią sią nie tylko na sukcesie sportowym, ale także na wszechstronnym promowaniu zdrowia, sportu i świadomego odżywiania. Dla obu firm upowszechnianie zdrowego i aktywnego stylu życia w ramach odpowiedzialności społecznej ma fundamentalne znaczenie.

Informacje o firmie:

Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy oraz w USA. Historia sieci Lidl sięga lat 30. XX wieku, a pierwsze sieci pod szyldem tej marki powstały w Niemczech w latach 70. XX wieku. Obecnie w 31 krajach istnieje w przybliżeniu 12 000 sklepów tej marki, a w Polsce ponad 850.

 

Strona www: https://www.lidl.pl

Facebook: https://www.facebook.com/lidlpolska

Instagram: https://www.instagram.com/lidlpolska/

YouTube: https://www.youtube.com/user/LidlPolskaPL

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/lidl-polska

O Trek

Trek Bicycle to światowy lider w projektowaniu i produkcji rowerów i artykułów z nimi związanych. Trek wierzy, że rower może być prostym rozwiązaniem wielu najbardziej złożonych problemów na świecie i jest zaangażowany w przełamywanie barier, które uniemożliwiają ludziom częstsze korzystanie z rowerów do transportu, rekreacji i inspiracji.