Kumulacja przedświątecznych rabatów z Kaufland Card – na co mogą liczyć klienci?

Szeroki wybór i atrakcyjne ceny to najważniejsze aspekty przedświątecznych zakupów. Klienci chcą zmieścić w koszykach zakupowych jak najwięcej jakościowych produktów za jak najniższą cenę. Dodatkowe rabaty czekają na tych, którzy korzystają z programów lojalnościowych. Kaufland przed Świętami umożliwia połączenie aż trzech akcji promocyjnych.

Oferta wielkanocna pod hasłem „Świąteczny wybór w niskich cenach” trwająca do 30 marca oraz obniżki cen tysięcy produktów sięgające 20% to nie wszystko, co sieć Kaufland przygotowała dla klientów przed zbliżającą się Wielkanocą. Na dodatkowe specjalne oferty mogą liczyć użytkownicy Kaufland Card. Nowi klienci, którzy zarejestrują się do programu lojalnościowego Kaufland Card w dniach 21-30 marca, otrzymają kupon obniżający kwotę najbliższych zakupów o 10%. Kupon należy aktywować do końca trwania akcji – w aplikacji Kaufland, po zalogowaniu się na konto klienta na stronie internetowej www.kaufland.pl lub na terminalu w punkcie informacji klienta.

Kolejne zniżki otrzymają ci, którzy w dniach od 21 do 27 marca z Kaufland Card zrobią zakupy za min. 150 lub min. 300 zł. Pierwsi otrzymają kupon zniżkowy 5%, drudzy dwa kupony — na 5 i 10%. Oznacza to, że nowi użytkownicy mogą otrzymać aż trzy kupony, spełniając wszystkie warunki, czyli za rejestrację oraz zakupy za wskazane kwoty. Kupony można wykorzystać przy zakupach do 3 kwietnia — jeden kupon przy jednej transakcji.

Jeszcze więcej korzyści mogą odnieść klienci, którzy kupują jednocześnie z Kaufland Card oraz Kartą Dużej Rodziny, bo za każde wydane 100 zł otrzymują bon rabatowy o wartości 5 zł na kolejne zakupy. Maksymalna wartość bonu za jednorazowe zakupy wynosi 25 zł (limit osiągany jest przy jednorazowych zakupach za co najmniej 500 zł), a w ciągu miesiąca mogą zebrać w bonach nawet 50 zł.

Od 21 marca aż do 5 czerwca potrwa także promocja 50% rabatu na zakup garnków, patelni i innych akcesoriów kuchennych marki Ambition. Aby z niej skorzystać, wystarczy wymienić punkty zebrane z Kaufland Card na kupony zniżkowe. Kupony można aktywować już od 150 punktów lojalnościowych. Kupony za punkty można aktywować w aplikacji mobilnej Kaufland, jak również na koncie klienta na www.kaufland.pl lub na terminalu w punkcie informacji klienta.

Regulaminy promocji oraz wykaz produktów wykluczonych z promocji można znaleźć na Karta Kaufland Card | Kaufland, Karta Dużej Rodziny | Kaufland oraz w punktach informacji klienta w sklepach.