Kredyt gotówkowy na elektromobilność w ofercie Volkswagen Bank

Volkswagen Bank przygotował specjalną ofertę z myślą o wszystkich miłośnikach elektromobilności. Bank oferuje kredyt gotówkowy na preferencyjnych warunkach, który można przeznaczyć na zakup oraz instalację ładowarki do samochodu elektrycznego.

Volkswagen Bank informuje, że kredyt można wykorzystać na zakup ładowarki oraz pokrycie kosztów jej instalacji. Kwota, o jaką można wnioskować, wynosi od 3 000 zł do nawet 100 000 zł. Spłata kredytu następuje w ratach miesięcznych w wybranym okresie od 3 do 84 miesięcy. Oprocentowanie wynosi 12,99 proc. (dla kwoty kredytu w przedziale 3 000 zł – 49 999 zł) oraz 12,49 proc. (dla kwoty 50 000 zł – 100 000 zł).

Oferowany przez nas kredyt gotówkowy to ciekawa propozycja dla wszystkich, którzy chcieliby mieć możliwość ładowania samochodu w domu. Dzięki naszej ofercie mogą pozwolić sobie na zakup ładowarki Elli, nawet jeżeli nie dysponują pełną kwotą lub też nie chcą finansować zakupu z własnych środków – mówi Ronald Kulikowski, Dyrektor Zarządzający Volkswagen Bank GmbH Oddział w Polsce.

Chcąc otrzymać kredyt gotówkowy na elektromobilność, należy wypełnić wniosek w Volkswagen Bank i w polu „Kod promocyjny” wpisać hasło „ECO”.

Kompleksowe podejście do elektromobilności

Volkswagen Group Polska podchodzi w sposób klientocentryczny do elektromobilności. Z jednej strony oferuje coraz szerszą gamę aut elektrycznych i hybryd plug-in, z drugiej myśli o tym, jak ułatwić ich ładowanie.

Klient na elektromobilność można przeznaczyć na zakup ładowarki z oferty marek Volkswagen, Škoda i CUPRA. Do wyboru są trzy ładowarki ID. Charger: standardowa, Connect i Pro. Wszystkie oferują moc ładowania do 11 kW w domowym garażu i umożliwiają ładowanie nawet 8-krotnie szybsze niż ze zwykłego gniazdka. Modele ID. Charger Connect i Pro łączą się z internetem przez wi-fi – opcjonalnie także przez LTE. Umożliwia to wygodne sterowanie ładowarką z dowolnego miejsca, np. zdalne rozpoczęcie i zatrzymanie procesu ładowania. Wersja ID. Charger Pro, najbardziej zaawansowana, posiada w standardzie seryjny moduł LTE i licznik energii. W zależności od preferencji czy posiadanego modelu samochodu ładowarki mogą być oznaczone logo marki Volkswagen, Škoda i CUPRA. Szczegóły i specyfikacja urządzeń są dostępne na stronie internetowej sklepu Elli.

Bank na różne potrzeby

Volkswagen Bank, działający w ramach Volkswagen Financial Services, specjalizuje się w działalności kredytowej i depozytowej. Oferuje m.in. konta firmowe i detaliczne, lokaty, karty debetowe Visa, kredyty samochodowe i gotówkowe, w tym także linię produktów bankowych dla klasycznej motoryzacji. Wyróżnikiem banku są unikalne na rynku wzory kart Visa z wizerunkami samochodów ze stajni Volkswagena zgodnie z hasłem „od klasyka do elektryka”, w tym VW Beetle (tzn. „Garbus”) czy Volkswagen T1 (tzw. „Bulli”), a także elektrycznego Porsche Taycan czy Volkswagena ID. Buzz.

W 2022 roku bank nawiązał współpracę z Ardor Auctions, czyli jedynym w Polsce domem aukcyjnym dla pasjonatów zabytkowej motoryzacji, jak również z ITCARD, dzięki czemu klienci indywidualni banku mogą bezpłatnie wypłacać środki z bankomatów Planet Cash.

Więcej szczegółów dotyczących oferty kredytowej Volkswagen Bank można znaleźć na stronie internetowej Volkswagen Financial Services (VW FS).