KONTEL w gronie Gold Partnerów Barco

Firma KONTEL, dystrybutor z wartością dodaną, specjalizujący się w dostarczaniu rozwiązań do komunikacji audio-wideo do przedsiębiorstw i instytucji, wypracował najwyższy status Gold Partnera belgijsko-amerykańskiej marki Barco. Dzięki temu polscy resellerzy mogą kompleksowo i w przystępnych cenach realizować swoje projekty w KONTEL, łącząc zakup Barco ClickShare z ofertą wideokonferencyjną dystrybutora.

Większość użytkowników zna Barco z bezprzewodowego udostępniania prezentacji z notebooka na duży ekran lub projektor w sali konferencyjnej oraz jako bezprzewodowe udostępnianie treści dla urządzeń wideokonferencyjnych.

Kolejną zaletą Barco ClickShare jest możliwość bezprzewodowego użycia lokalnej kamery i zestawu głośnomówiącego lub systemu nagłośnienia, zamontowanych w sali, w aplikacji do wideokonferencji, np. Teams, Zoom, Google Meet, Webex, na przyniesionym notebooku. Dzięki certyfikacji rozwiązań Barco z wiodącymi dostawcami systemów wideokonferencyjnych, możemy zrealizować oczekiwany przez klienta scenariusz w zakresie prowadzenia bezprzewodowych konferencji stacjonarnie, zdalnie i hybrydowo – powiedział Piotr Grzegorzewski, Product Manager Barco w KONTEL.

Warto także wspomnieć, że KONTEL bezpośrednio współpracuje z największymi producentami kamer, głośników, zestawów głośnomówiących, mikrofonów i wideobarów, takich jak ClearOne, Konftel, Yamaha, Poly, Yealink. Doświadczeni doradcy KONTEL wspierają partnera na każdym etapie projektu, by klient otrzymał najwyższą możliwą jakość spotkań wideo i łatwość ich obsługi.

Strefa resellera: https://kontel.net/Barco-23342.html

Strefa klienta: www.kontel.pl/barco