Kaufland zwiększa efektywność energetyczną – sieć zmodernizowała placówki w Łodzi, Bydgoszczy, Rawiczu i Zamościu

Poza rozbudową sieci sklepów i bazy logistycznej Kaufland inwestuje w modernizację istniejących placówek. Już od czwartku 20 lipca mogą przekonać się o tym klienci w czterech miastach – Łodzi, Bydgoszczy, Rawiczu i Zamościu. Sieć zainwestowała m.in. w nowe urządzenia chłodnicze, które poprawiają komfort zakupów i efektywność energetyczną obiektów.

Modernizacja z myślą o środowisku

Celem modernizacji było zarówno kształtowanie pozytywnych doświadczeń zakupowych klientów, jak i konsekwentne ograniczanie wpływu środowiskowego poszczególnych placówek sieci Kaufland. Sklepy w Łodzi (przy ul. Zgierskiej 104A), Bydgoszczy (przy ul. Skarżyńskiego 8), Rawiczu (przy ul. Armii Krajowej 2) i Zamościu (przy ul. Wyszyńskiego 1) w ramach zakończonych 20 lipca modernizacji zostały wyposażone w nowoczesne urządzenia chłodnicze. Nowe lady, lodówki i regały chłodnicze łatwiej utrzymują optymalną temperaturę, a dzięki temu świeżość produktów. Są także energooszczędne i bardziej przyjazne dla środowiska chociażby ze względu na zastosowane oświetlenie LED oraz naturalny czynnik chłodniczy.

Wygoda podczas zakupów

Istotnym elementem modernizacji sklepów w Rawiczu i Łodzi było odświeżenie wnętrz poprzez pomalowanie ścian oraz montaż nowych oznaczeń grup towarowych, których stylistyka jest spójna z identyfikacją wizualną sieci Kaufland, a także z oznaczeniami stosowanymi w gazetkach promocyjnych sieci. Przemyślane i estetyczne oznakowanie alejek towarowych pozwala klientom bez trudu odnaleźć wszystkie produkty, których potrzebują, co przekłada się na szybkość i komfort podczas codziennych zakupów.

Promocje z okazji otwarcia

Osoby odwiedzające placówki w Rawiczu, Łodzi i Zamościu w dniach od 20 do 26 lipca będą mogły skorzystać ze specjalnej oferty promocyjnej. Obniżki cen artykułów spożywczych sięgają nawet 50% i dotyczą produktów z różnych kategorii. Dla wszystkich klientów przygotowano również promocję 2+1 na wszystkie gotowe danie chłodzone, a dla użytkowników programu lojalnościowego Kaufland Card dodatkowo także 2+1 na wszystkie pakowane marynaty rybne.