Już dostępne: Najnowsze aktualizacje oprogramowania flagowych słuchawek dousznych Jabra

  • Jabra Elite 10 – wyraźniejsze rozmowy w zatłoczonych miejscach dzięki ulepszonej redukcji hałasu
  • Jabra Elite 8 Active – udoskonalona funkcja ANC i HearThrough w warunkach silnego wiatru

26 marca 2024 r. – W styczniu Jabra, światowy lider w dziedzinie prawdziwie bezprzewodowego dźwięku i hybrydowych rozwiązań do pracy, ogłosiła pakiet aktualizacji zwiększających komfort użytkowania najnowszych bezprzewodowych słuchawek dousznych Elite 8 Active i Elite 10. Nowe funkcje są już dostępne w aplikacji Sound+. Aktualizacje te nie tylko poprawiają jakość dźwięku, ale także zwiększają ogólną funkcjonalność i użyteczność najnowszej generacji słuchawek Jabra.

Elite 10

Najbardziej wygodne słuchawki douszne Jabra oferują udoskonalony dźwięk dzięki nowym algorytmom redukcji hałasu opartym na sztucznej inteligencji, które poprawiają redukcję hałasu zwłaszcza w zakresie częstotliwości ludzkiego głosu. Oznacza to, że głosy osób znajdujących się w pobliżu będą lepiej tłumione, co pozwoli uzyskać znacznie lepszą jakość połączeń. Co więcej, Jabra wprowadziła funkcję ANC także dla połączeń telefonicznych, aby jeszcze bardziej poprawić jakość rozmów. Użytkownicy mogą spodziewać się do 2 razy lepszego blokowania głosów w tle, optymalizując dzięki temu wyrazistość połączeń w tętniących życiem lokalizacjach, takich jak biura, restauracje i ruchliwe ulice i zyskując gwarancję niczym niezakłóconych rozmów.

Elite 8 Active

Najwytrzymalsze na świecie słuchawki douszne otrzymały udoskonaloną technologię ANC i HearThrough dla wietrznych warunków, dzięki aktualizacji oprogramowania, która wykorzystuje technologię dwóch mikrofonów do lepszego wykrywania szumu wiatru. W nowej wersji oprogramowania oba zewnętrzne mikrofony służą do precyzyjniejszego wykrywania natężenia wiatru i umożliwiają płynniejsze przełączanie się w tryb wiatru.

Lepsze wrażenia związane ze słuchaniem muzyki i świadomością otoczenia przekładają się na poprawę komfortu podczas biegania lub treningu na świeżym powietrzu.

Aktualizacje oprogramowania Elite 8 Active i Elite 10 dostępne są od 26 marca w bezpłatnej aplikacji Jabra Sound+ dla wszystkich użytkowników, zarówno obecnych, jak i nowych. Obecni użytkownicy słuchawek otrzymają powiadomienie w aplikacji o dostępności aktualizacji.

O Jabra

Jabra to wiodąca na świecie marka rozwiązań audio i wideo, w tym dedykowanych do współpracy profesjonalnej, stworzona z myślą o wzmocnieniu pozycji jej klientów dzięki możliwości korzystania ze znakomitych produktów zarówno konsumenckich jak i biznesowych. Jako dumny członek GN Group nie ustaje w wysiłkach, aby zbliżyć ludzi do siebie nawzajem i do wszystkiego, co jest dla nich ważne. Najwyższa jakość rozwiązań technologicznych Jabra to efekt pionierskiej pracy realizowanej przez 150 lat w ramach GN. Wieloletnie doświadczenie pozwala tworzyć firmie zintegrowane narzędzia komunikacyjne dla firm z sektora call center, biur i współpracy, które pomagają profesjonalistom pracować efektywniej z dowolnego miejsca; a także bezprzewodowe słuchawki true wireless, w tym douszne, które pozwalają konsumentom cieszyć się znakomitą jakością połączeń, muzyki oraz multimediów. www.jabra.pl

Założona w 1869 roku Grupa GN zatrudnia ponad 7000 osób i jest notowana na Nasdaq Copenhagen (GN.CO). Rozwiązania GN są sprzedawane w 100 krajach na całym świecie.  Odwiedź naszą stronę GN.com lub dołącz do nas na LinkedIn, Facebooku i X.

© 2024 GN Audio A/S. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jabra® jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy GN Audio A/S. Wszystkie inne znaki towarowe zawarte w niniejszym dokumencie należą do ich właścicieli (projekt i specyfikacje mogą ulec zmianie bez uprzedniego powiadomienia).