Just in Time Logistic nowym Najemcą DL Tower

Przeszło 300 metrów kwadratowych powierzchni biurowej wynajął Just in Time Logistic w jednej z najbardziej spektakularnych inwestycji na katowickim rynku – w obiekcie mixed-use DL Tower.    

DL TOWER to prestiżowy projekt zrealizowany przez DL Invest Group w Katowicach-Wełnowcu. Biznesowa dzielnica, w której powstał kompleks DL Tower przyciągnął już tak znane marki jak chociażby PKP Cargo czy BNI. Zaprojektowany na planie trójkąta budynek powstał przy kluczowej arterii komunikacyjnej miasta – Al. Korfantego. Po przez swój kształt i wygląd obiekt stał się dominantą tej części Katowic. Oryginalna bryła i charakterystyczny design spotkały się z uznaniem zarówno środowiska architektów, uzyskując srebrny medal w międzynarodowym konkursie IDA w Stanach Zjednoczonych, jak również przedstawicieli biznesu.

Just in Time Logistic jest polskim operatorem logistycznym działającym na rodzimym rynku od 2014 roku. Usługi firmy skupione są wokół transportu drogowego, powietrznego i morskiego, logistyki, magazynowania towarów i obsługi celnej. Just in Time Logistic posiada dwa magazyny zlokalizowane w ciągach komunikacyjnych, kompetencje oraz już osiem oddziałów w celu uzyskania satysfakcji Klientów i dostarczenia efektywnej obsługi operatora logistycznego 360° w transporcie drogowym, morskim, lotniczym, wykorzystując własną Agencję Celną oraz świadcząc usługi magazynowania  dla naszych Klientów wraz z usługami serwisowymi na najwyższym poziomie.

Jako Just In Time Logistic pragniemy rozwijać swój biznes, czyniąc to również w poszanowaniu do środowiska. Wybór oferty dyktowany był rekomendacjami dotyczącymi współpracy z DL Invest Group, ofertą usług dodatkowych w ramach DL Tower, jak również jakością i dokumentacją ekologiczną budynku – mówi Barbara Magdziorz Dyrektor Finansowa spółki. Nie bez znaczenia pozostawał fakt współpracy z przedstawicielami firmy, którzy stworzyli nam możliwości dopasowania biura bezpośrednio do naszych potrzeb. Praca z architektami DL Invest Group, jak również osobami z Generalnego Wykonawstwa stanowiła odwzorowanie pielęgnowanych przez nas wartości biznesowych w stosunku  do naszych Klientów po przez dostarczanie fachowych usług, doradztwa i odpowiedniej jakości wykonania usług.

Wynajęcie powierzchni biurowej przez uznaną spółkę – Just in Time Logistic jest poświadczeniem wysokiej jakości naszego budynku, który spełnił wyśrubowane wymagania stawiane przez Spółkę. DL Tower uzyskał certyfikację BREEAM na poziomie Excellent oraz certyfikat szczelności na poziomie obiektów pasywnych– mówi Dominik Leszczyński, CEO DL Invest Group.

Ponadto cały kompleks znajdujący się przy Al. Korfantego 138 oferuje wiele różnych funkcji w tym handlowe, usługowe i rekreacyjne, co sprawia, że pracownicy mogą z większością również prywatnych spraw poradzić sobie na miejscu bez konieczności czasochłonnego przemieszczania się po mieście. Wśród naszych najemców są między innymi: przedszkole, siłownia, gabinety medyczne oraz punkty gastronomiczne, co dodatkowo ułatwi funkcjonowanie wszystkim pracującym w naszym kompleksie osobom – dodaje Aneta Kulik Dyrektor ds. Komercjalizacji.