Hochland International Management Meeting w Warszawie

Już po raz 34. odbył się Hochland International Management Meeting. W wydarzeniu wzięło udział ponad 70 osób z różnych stron świata, a jego hasłem przewodnim było „Modern, Tasty, Sustainable”. Motto nie było przypadkowe, ponieważ spotkanie miało miejsce w Warszawie – mieście pełnym innowacji, dobrego smaku i ekologii. Była to także świetna okazja do  celebracji jubileuszu 30 lat firmy Hochland w Polsce.

Tegoroczny Hochland International Management Meeting odbył się w dniach 13-16 marca. Napięty harmonogram wydarzenia obejmował zarówno część biznesową – warsztaty,, jak również szereg dodatkowych atrakcji. Goście zostali zaproszeni do zwiedzania Fabryki Norblina oraz do Art. Box Gallery, czyli pierwszej w Polsce w pełni immersyjnej i cyfrowej przestrzeni multimedialnej. Natomiast w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej, jedynym teatrze muzyczno-rewiowym w Polsce, uczestnicy świętowali 30 lat Hochland w Polsce. Nie zabrakło chóralnego sto lat i wspaniałego jubileuszowego tortu, będącego zwieńczeniem tego szczególnego wieczoru.

      

W trakcie każdego International Management Meeting przyznawane są firmowe „Oscary“ za najlepsze wyniki i osiągnięcia w Grupie Hochland. Taki „Oscar” ma charakter przechodni, co oznacza, że jest przekazywany przez poprzedniego laureata w danej kategorii kolejnemu nagrodzonemu. Kategorie oskarowe odpowiadają kluczowym obszarom pochodzącym ze strategii przedsiębiorstwa Hochland i są to: Pozycja rynkowa, Atrakcyjność jako pracodawca, Innowacyjność, Produktywność, Rentowność oraz Przedsiębiorczość. W tym roku Loteria Domek Almette realizowana przez Hochland Polska zwyciężyła w kategorii Innowacyjność i tym samym w ręce zespołu Hochland w Polsce trafił jeden z Oscarów!  Uroczyste wręczenie nagród odbyło się w Skyfall Warsaw na wysokości 200 metrów nad ziemią, czyli jednym z najwyższych tarasów widokowych w Polsce i jedynej takiej konstrukcji w Europie. Dodatkową atrakcją spotkania był występ formacji Black Sapal – firmowego rockowego zespołu, w skład którego wchodzą pracownicy różnych działów Hochland Polska. To był niezapomniany czas dla wszystkich uczestników spotkania, ale także fantastyczna promocja Warszawy pełnej innowacji, dobrego smaku i ekologii! Kolejny Hochland International Management Meeting za rok w innym kraju, ale już teraz wiemy, że poprzeczka została postawiona wysoko i trudno będzie przebić wspaniałą tegoroczną edycję Hochland International Management Meeting w Warszawie – podsumowuje Maciej Tomaszewski, Dyrektor Generalny i Prezes Zarządu w Hochland Polska.