Grupa EFL z certyfikatem Great Place to Work

Grupa EFL zdobyła certyfikat Great Place to Work. Nagroda jest przyznawana głosami pracowników, którzy oceniają swoje doświadczenia w pracy w danej organizacji.

Przystąpienie do programu certyfikacyjnego Great Place To Work było dla nas kolejnym krokiem w kierunku zrozumienia całościowego doświadczenia pracownika w naszej organizacji. Z ogromną satysfakcją przyjęliśmy informację, że dzięki głosom naszych pracowników zostaliśmy uhonorowani prestiżowym tytułem Great Place to Work. Cieszy nas również fakt, że tak duże grono naszych pracowników zaangażowało się w badanie. Dzięki temu mamy potwierdzenie, że  inicjatywy i działania firmy znajdują uznanie w oczach naszych pracowników i czynią miejsce pracy jako jedno najlepsze w Polsce. Jednocześnie nie spoczywamy na laurach. Dalej będziemy pracować nad tworzeniem przyjaznego i inspirującego środowiska pracy dla nas i naszych kandydatów” – powiedziała Galyna NECHAEVA, Dyrektor Departamentu HR w Grupie EFL

O certyfikacji

Certyfikacja Great Place To Work jest najbardziej rozpoznawalnym wyróżnieniem dla „pracodawcy z wyboru”, do którego aspirują firmy. Jest to jedyne wyróżnienie oparte w całości na tym, co pracownicy mówią o swoich doświadczeniach w miejscu pracy. A konkretnie, czy konsekwentnie swoje miejsce pracy widzą jako takie, w którym relacje oparte są na zaufaniu.

Certyfikacja Great Place To Work jest uznawana na całym świecie zarówno przez pracowników jak i pracodawców. Służy jako globalny benchmark przy identyfikowaniu i docenianiu wyjątkowych doświadczeń pracowników. Każdego roku ponad 10 tys. firm w 150 krajach ubiega się o certyfikat.

Grupa EFL od ponad pięciu lat realizuje kompleksowy program wellbeingowy „Be_well_at_EFL”, którego celem jest dbanie o dobrostan pracowników. Ponadto wspieramy pracowników w budowaniu kompetencji zawodowych poprzez szkolenia merytoryczne, kompetencyjne, także programy rozwojowe m.in. Akademia Managera dla pracowników stawiających swoje pierwsze kroki w roli kierowniczej, GO Project dla pracowników podejmujących wyzwania w projektach, Mentoring oraz Feedback Challenge. Warto także wspomnieć, ze kilka lat temu wdrożyliśmy  proces talentowy, który wspiera identyfikację pracowników najbardziej zaangażowanych, o najwyższych wynikach i potencjale, a także ułatwiać stworzenie im warunków dalszego rozwoju w ramach Grupy.

***

EFL S.A. powstał w 1991 roku, jako jedna z pierwszych firm leasingowych w Polsce. Od 2001 roku EFL jest częścią Grupy Crédit Agricole, co gwarantuje firmie finansową stabilność i bezpieczeństwo oraz pozwala korzystać z wiedzy i doświadczeń instytucji finansowej o międzynarodowym zasięgu. EFL konsekwentnie poszerza zakres rozwiązań dla biznesu.  W skład Grupy EFL wchodzą spółka flotowa Carefleet, spółka faktoringowa Eurofactor  oraz TUCK CARE, która oferuje  kompleksowy wynajem pojazdów użytkowych stworzony z myślą o biznesie transportowym. W ramach Grupy EFL spółka oferuje szeroki pakiet produktów: leasing, pożyczkę, usługi flotowe, wynajem długoterminowy, ubezpieczenia i faktoring. Od 1991 roku EFL współpracuje z najbardziej liczącymi się producentami i dostawcami maszyn, urządzeń, pojazdów oraz innych środków trwałych. Firmę wyróżniono m.in.  dwukrotnie Marką Godną Zaufania, Business Superbrands 2021, 2022 sześciokrotnie tytułem: Firmy Przyjaznej Klientowi i siedmiokrotnie Finansowej Marki Roku. Już ponad 370 tysięcy klientów wybrało EFL na swojego partnera w biznesie. Więcej na: www.efl.pl.