Gorąco Polecam dołącza do oferty Wolt

Od końca kwietnia marka Wolt poszerzyła ofertę swojej aplikacji o produkty z piekarni Gorąco Polecam. Użytkownicy aplikacji mają możliwość zamówienia świeżego pieczywa, wypieków i zestawów śniadaniowych, które zostaną im dostarczone w ciągu godziny. Z tej okazji firma zapowiedziała specjalne promocje.

Od końca kwietnia mieszkańcy Warszawy, Poznania, Gdańska, Gdyni, Wrocławia i Krakowa mogą zamawiać śniadanie i ciepłą kawę tuż pod same drzwi. W ramach inauguracji pojawienia się Gorąco Polecam, platforma Wolt oferuje darmową dostawę dla wszystkich zamówień z piekarni do 28 maja. Ponadto każdy użytkownik aplikacji Wolt będzie mógł skorzystać z kodu promocyjnego o wartości 10 zł na 3 pierwsze zamówienia z Gorąco Polecam.

Co więcej, w ramach rozwijania się współpracy już w ciągu kilku najbliższych tygodni do platformy Wolt dołączą kolejne warszawskie lokalizacje Gorąco Polecam. Pozwoli to na objęcie obszarem dostaw większej liczby użytkowników platformy, a co za tym idzie, więcej osób będzie mogło delektować się świeżymi wypiekami o poranku i to bez wychodzenia z domu.

Dołączenie Gorąco Polecam do oferty Wolt, to kolejny krok marki w rozwoju oferty śniadaniowej. Klienci chętnie korzystają z możliwości dowozu świeżych wypieków, co potwierdzają słowa General Manager Wolt Agaty Polityło:

Dynamicznie rozwijamy nasze portfolio partnerów, przy czym skupiamy się na tym, by nowa oferta odpowiadała aktualnym potrzebom klientów. Widzimy, że coraz częściej zainteresowani są oni śniadaniami oraz kawą w dowozie.  Dlatego też dołączenie kolejnego partnera specjalizującego się w tym typie produktów było naturalnym krokiem na drodze naszego rozwoju. Nieustannie staramy się budować ofertę śniadaniową tak, aby użytkownicy z różnych zakątków Polski mogli cieszyć się świeżym posiłkiem na dobry początek dnia”.

W Polsce Wolt działa w 13 miastach. Niebieskich kurierów można spotkać również na ulicach ponad 130 miast w 23 krajach w Europie i Azji. Dostawy Wolt realizowane są za pomocą rowerów, skuterów i samochodów. Aplikację Wolt można pobrać z Google Play lub App Store.

—-

O Wolt

Wolt jest firmą technologiczną, która umożliwia użytkownikom łatwe zamówienie i szybką dostawę jedzenia z ulubionej restauracji oraz zakupy – do domu lub biura. Firma współpracuje z restauracjami oraz partnerami detalicznymi i kurierskimi w 23 krajach, w ponad 240 miastach. Firma z siedzibą w Helsinkach została założona w 2014 roku. Obecnie zatrudnia ponad 5000 osób i jest kierowana przez współzałożyciela i CEO Miki Kuusi. W 2022 roku Wolt i amerykańska spółka Door Dash podjęły decyzję o fuzji. Wolt kontynuuje swoje operacje pod niezmienioną nazwą we wszystkich lokalizacjach, w których firma działała do tej pory.

Więcej informacji: www.wolt.com/for-media