GENESIS PROPERTY: NOWI NAJEMCY W PARKU HANDLOWYM POWSTAJĄCYM W ROPCZYCACH

Genesis Property przygotwuje realizację parku handlowego w Ropczycach. Wśród najemców, którzy podpisali umowy i otworzą sklepy w nowym obiekcie są między innymi takie wiodące marki jak Aldi, Rossmann, Dealz, Pepco i Sinsay. Poziom komecjalizacji powierzchni w nowo powstającym obiekcie wynosi już ponad 80%. Trwają zaawansowane rozmowy z kolejnymi najemcami. Park handlowy w Ropczycach to jeden z dziesięciu obiektów, które przygotowuje obecnie Genesis Property, jeden z liderów polskiego rynku parków i innych mniejszych handlowych formatów. Pozostałe obiekty, nad realizacją których pracuje Genesis Property przygotowywane są w Pińczowie, Łęcznej, Żaganiu, Brzezinach, Poznaniu, Łodzi, Morągu i Rogoźnie.

“Park handlowy w Ropczycach to modelowy przykład kompaktowej inwestycji handlowej. Obiekt dostosowany jest skalą i ofertą do potrzeb lokalnych społeczności. Mieścić się będzie przy ulicy Kolejowej tuż obok dużych osiedli mieszkaniowych. Lokalizacja ta jest także doskonale skomunikowana z centrum miasta oraz z drogą krajową nr 94. A dzięki projektowanemu bezpośredniemu dojazdowi do autostrady A4 szybki dojazd do obiektu zostanie zapewniony mieszkańcom okolicznych miejscowości. Przy parku powstanie duży i wygodny parking” – wylicza Juliusz Wawrzyniak, Prezes Genesis Property.

Ropczyce to miejscowość położona pomiędzy Rzeszowem a Dębicą. Miasto zamieszkuje około 16 000 osób. W bezpośrednim sąsiedztwie zlokalizowany jest także Sędziszów Małopolski zamieszkiwany przez ponad 12 000 osób. “Łącznie w zasięgu 15 minutowej jazdy samochodem mieszka znacznie ponad 30 000 osób, co tworzy duży potencjał dla najemców naszego parku handlowego” – podkreśla Juliusz Wawrzyniak.

Park handlowy planujemy otworzyć w pierwszej połowie 2024 r. Obecnie oczekujemy na wydanie pozwolenia na budowę i w ciągu najbliższych tygodni rozpoczynamy prace budowlane” – dodaje Juliusz Wawrzyniak.

Genesis Property już ponad 20 lat na rynku

Genesis Property jest firmą deweloperską mającą ponad dwie dekady doświadczenia na rynku nieruchomości. Dzięki pieczołowitej selekcji lokalizacji tworzy obiekty stale zwiększające swoją wartość. Firma dysponuje zasobami pozwalającymi zrealizować cały proces inwestycyjny od znalezienia i zakupu nieruchomości po jej wybudowanie i oddanie do użytkowania tworząc tradycyjnie handlowe lokalizacje nierzadko w miejscach, w których do chwili obecnej brakowało nowoczesnego handlu.