Garden of Words Group powiększa zespół

Grupa Garden of Words komunikuje zmiany personalne w ramach Agencji. Do zespołu dołączyły trzy nowe osoby, które wzmocnią kluczowe kompetencje: PR korporacyjny, produktowy oraz działania z zakresu digital.

W grudniu 2022 roku, do zespołu Garden dołączyła Paulina Fajtek, która objęła stanowisko Senior Account Managera. Do jej obowiązków należy prowadzenie działań w obrębie PR-u korporacyjnego i CSR oraz obsługa kluczowych Klientów Agencji. Paulina wcześniej związana była z agencjami Synertime oraz Come Creations Group, gdzie specjalizowała się w komunikacji edukacyjnej, CSR i Employer Brandingu.

Agnieszka Kozak-Sanecka związała się z Grupą GoW w styczniu 2023 r. jako Senior Account Manager. W Agencji zajmuje się rozwijaniem działań z kategorii brand PR-u dla międzynarodowych marek, a także komunikacją zewnętrzną Agencji. Kozak-Sanecka posiada 9 letnie doświadczenie w branży Public Relations oraz w marketingu. Pracowała w takich agencjach jak Walk, Procontent i Synertime. Jej doświadczenie obejmuje działania z zakresu komunikacji produktowej i korporacyjnej, organizacji eventów oraz influencer marketingiem.

Katarzyna Grobel dołączyła do Garden of Words Group na początku bieżącego roku jako Junior Project Manager. Odpowiada za komunikację z zakresu PR produktowego dla wiodących marek współpracujących z Grup, a także prowadzi działania dla fundacji związanych z GoWGroup. Poprzednio zajmowała stanowisko Senior PR Consultanta w 38 Content Communications. Realizowała projekty dla takich marek jak USP Zdrowie, Kaufland Markety Polska, Nestle, Empik, Hochland. Specjalizuje się w obszarze komunikacji produktowej oraz korporacyjnej, media relations, pozycjonowania ekspertów oraz content PR-u. Jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego.

***

Grupa Garden of Words – to ponad 16 lat doświadczenia na rynku, wiele nagród zdobytych w konkursach branżowych, ale przede wszystkim kreatywność, nieszablonowe podejście i wiedza ekspercka. Działamy w oparciu o fakty, najnowsze badania oraz aktualne trendy. Widzimy insighty, na których budujemy spójną strategię oraz wyróżniające się kreacje.

W ramach Grupy funkcjonują trzy ściśle współpracujące ze sobą Agencje:

Great Minds – specjalizująca się w budowaniu strategii i kreacji, a także działaniach z zakresu digital oraz social media.

Garden of Words – oferująca PR na najwyższym poziomie, w tym działania z zakresu brand PR, influencer marketingu, CSR, ESG oraz komunikacji do kobiet.

Fresh Think – profesjonalne doradztwo strategiczne, szyta na miarę komunikacja korporacyjna, ale również działania B2B oraz employer branding.