Galaretki nadziewane Fresh&Fruity Exotic od Wawel – limitowana edycja

Poznaj smaki egzotycznej przygody zamknięte w znanych i lubianych galaretkach nadziewanych Fresh&Fruity. 

Połączenie idealne

Linia galaretek nadziewanych Fresh&Fruity Exotic w limitowanej ofercie letniej na wagę zaskakuje bogactwem egzotycznych połączeń, takich jak mango-marakuja, liczi-marakuja, mandarynka-granat, papaja-granat, które zapewnią niesamowite doznania smakowe każdemu, kto jest spragniony wakacyjnej przygody!

Nowa propozycja od marki Wawel jest idealna na wakacyjne podróże – świetnie sprawdzi się w samochodzie, podczas oglądania telewizji, wypoczynku na plaży czy letniego spotkania z przyjaciółmi. 

Egzotyczny smak bierze się z jakości

Soczyście owocowe galaretki nadziewane Fresh&Fruity powstają z kompozycji naturalnych soków owocowych z pektyną, czyli naturalną substancją żelującą. Połączenie to sprawia, że mają idealną konsystencję i wyrazisty smak. 

Galaretki nadziewane Fresh&Fruity Exotic będą dostępne w sprzedaży na wagę od lipca, a ich wyróżnikiem będzie wyjątkowa, tropikalna grafika. Każda galaretka z wakacyjnej, limitowanej edycji pakowana jest w indywidualną, przyciągającą uwagę owijkę. Dzięki temu produkt zachowuje idealną konsystencję, wysoką jakość oraz intensywny, owocowy smak. 

Jeszcze więcej lata!

Do Fresh&Fruity Exotic dołączą znane z ubiegłego roku galaretki nadziewane Fresh&Fruity Smaki Lata, inspirowane smakami innych letnich owoców. W ofercie na wagę znajdą się niezwykłe połączenia smakowe: rabarbar z nadzieniem cytrynowym, winogrono z nadzieniem truskawkowym, morela z nadzieniem truskawkowym oraz jagoda z nadzieniem cytrynowym.

 

Galaretki nadziewane Fresh & Fruity Exotic – to limitowana edycja galaretek o egzotycznych smakach z delikatnym, półpłynnym nadzieniem z sokami owocowymi. Nie zawierają substancji konserwujących, barwników oraz sztucznych aromatów. Smaki dostępne w tropikalnej edycji to: mango-marakuja, liczi-marakuja, mandarynka-granat, papaja granat.