Feel free to talk, to meet, to work z nową linią podów akustycznych hushFree

Hushoffice wprowadza nową linię podów akustycznych hushFree do pracy i spotkań. Kabiny akustyczne klasy A, zgodne z normą ISO 23351-1:2020, z całkowicie odświeżonym wnętrzem poda, o niezwykle wysokich parametrach technicznych, zapewniające pracownikom jeszcze więcej swobody i elastyczności w zakresie tego gdzie i jak chcą pracować. A to wszystko zamknięte w trzech nowych produktach: hushFree.S, hushFree.M i hushFree.L. Nową linię kabin uzupełniają rozwiązania dodatkowe, a wśród nich: hushWall, czyli mobilna ścianka działowa oraz hushSpot – nowe wieloosobowe stanowisko do pracy typu hot-desk.

Współczesny pracownik wrócił do biura z nowym zestawem potrzeb i „oczekiwań 2.0” względem hybrydowej rzeczywistości biurowej. Dziś przestrzeń do pracy musi być jeszcze bardziej elastyczna, wspierać swoim układem, wyposażeniem i funkcjonalnościami codzienne zadania pracownika. Jak pokazują badania, blisko 63% pracowników firm twierdzi, że współpraca i możliwość socjalizacji to główny powód korzystania z biura. Ponad 57% pracowników korzysta z niego 1-3 dni w tygodniu. Ponad 80% spotkań zawodowych realizowanych jest hybrydowo – online i offline. To wszystko przyczyniło się do tego, że pracownicy i pracodawcy jeszcze bardziej niż wcześniej podkreślają wagę elastycznych przestrzeni do kontaktów formalnych i nieformalnych w biurze.

Dzisiejsze potrzeby pracowników pokazały nam, że jedną z bardziej pożądanych cech nowoczesnego hybrydowego biura jest swoboda wyboru miejsce i sposobu pracy. Ta elastyczność i wolność w zakresie kreowania mniej formalnych przestrzeni do pracy i spotkań wspierających procesy socjalizacji i podnoszące efektywność realizowanych zadań, jest bardzo ważna. Co więcej, dostępność i swoboda wyboru profesjonalnych podów akustycznych do dłuższej pracy w ciszy i spokoju, spotkań online i offline oraz dłuższych rozmów telefonicznych jest dziś niezbędnym wyposażeniem miejsc pracy – wyjaśnia Mateusz Barczyk, senior brand manager w Hushoffice.

Rozwiązania akustyczne klasy A

Nowa linia podów akustycznych hushFree do pracy i spotkań to rozwiązania spełniające wymogi klasy A, zgodne z normą ISO 23351-1:2020 dla kabin biurowych, z całkowicie odświeżonym wnętrzem poda – nowe panele akustyczne dostępne w ośmiu ponadczasowych kolorach, niezwykle wydajna wentylacja, nowe oświetlenie o natężeniu 500 lx i barwie światła 4000 K oraz możliwość elastycznej konfiguracji wnętrza poda – od pustego, przez wyposażenie go dowolnym asortymentem meblowym, po możliwość skorzystania z gotowych zaprojektowanych przez Hushoffice mebli dodatkowych. A to wszystko zamknięte w trzech nowych produktach: hushFree.S, hushFree.M i hushFree.L

  • HushFree.S – to budka przeznaczona do pracy indywidualnej, dłuższych wideokonferencji i rozmów telefonicznych dla jednej osoby. Pod posiada biurko z ręczną regulacją blatu – funkcja ta jest łatwa w obsłudze i nie wymaga dodatkowego zasilania. Jest to kabina przeznaczona zarówno do pracy stojącej jak i siedzącej, co sprzyja wellbeing i trosce o zdrowie. Pracownik może w zaledwie kilka sekund zmienić wysokość blatu na odpowiedni dla niego poziom dostosowany do wykonywanego zadania. Estetycznie zaprojektowane boczne doświetlenia LED twarzy użytkownika gwarantuje, że jest on jeszcze lepiej widoczny podczas wideorozmów.
  • HushFree.M – ta niezwykle komfortowa kabina akustyczna idealnie nadaje się do bezpośrednich spotkań lub tych hybrydowych, ważnych rozmów wymagających prywatności, spotkań zespołu czy pracy kreatywnej. Kabina hushFree.M pozwala spędzać o wiele więcej czasu na spotkaniach i rozmowach przy zachowaniu lepszej efektywności pracownika lub po prostu pozwala skoncentrować się na swojej pracy. Przeznaczona jest dla spotkań do 4 osób.
  • HushFree.L – to kabina akustyczna bardzo dobrze sprawdzająca się jako alternatywa dla tradycyjnych salek konferencyjnych. Dostosowana do spotkań biznesowych, prezentacji, spotkań wideo w większym gronie czy mniej formalnych zebrań. Przeznaczona jest do pracy do 6 osób.

Pracownicy chcą inkluzywnych miejsc pracy

Postępująca globalizacja, cyfryzacja oraz rozwój sztucznej inteligencji zmieniły obraz gospodarczy świata, ale przede wszystkim wpłynęły na społeczeństwa na całym globie. Dla współczesnych organizacji oznacza to nowe wyzwania oraz dostęp do zupełnie nowych pracowników, zarówno pod względem kompetencji, jak i innych cech, które mogą przynieść dodatkową wartość dodaną firmie. Inkluzywność lub inaczej mówiąc różnorodność w miejscu pracy przejawia się w funkcjonowaniu na jednej płaszczyźnie pracowników o odmiennych cechach zarówno fizycznych, psychicznych i kulturowych. Takie miejsca pracy wymagają szczególnych rozwiązań wspierających pracę zespołową, dających możliwość do integracji i wymiany doświadczeń oraz maksymalizujące efektywność realizowanych zadań przy optymalizacji przestrzeni.

HushWall, czyli mobilna ścianka działowa do elastycznego tworzenia stref w biurze przy jednoczesnym zapewnieniu pionowej przestrzeni roboczej do pracy oraz hushSpot, czyli nowe wieloosobowe stanowisko do pracy typu hot-desk kompleksowo wyposażone w niezbędne akcesoria, w pełni odpowiadają na te potrzeby.

W takich miejscach tworzą się innowacje, biznes rozwija się, a pracownicy mają poczucie, że ich propozycje, pomysły i feedback będą wysłuchane. Ostatnie trzy lata zmieniły percepcję zarówno pracownika jak i pracodawcy na temat pracy biurowej i przedefiniowały jego potrzeby. Trend inkluzywności i różnorodności, miejsce dostępne dla wszystkich oraz elastyczne rozwiązania zapewniające pracownikom maksymalną wydajność przy jednoczesnemu zaspokojeniu ich potrzeb to dziś klucz do tworzenia rozwiązań przyszłości. – dodaje Mateusz Barczyk, senior brand manager w Hushoffice.

Kabiny akustyczne z nowej linii hushFree oraz produkty z kolekcji uzupełniającej Hushoffice, czyli hushSpot i hushWall, dostępne są w sprzedaży od dziś na terenie całej Europy. W najbliższych miesiącach produkty dostępne będą tez na rynkach APAC i USA.

Więcej informacji na www.hushoffice.com.