DKV Mobility oferuje rezerwacje na 70 parkingach strzeżonych w Europie

Bezpieczny, strzeżony parking, który często niełatwo znaleźć, jest prawdziwym skarbem dla międzynarodowych przewoźników. Z myślą o ułatwieniu tego zadania, powstała platforma rezerwacyjna Truck Parking Europe – obsługująca już 18 krajów Europy – w której od niedawna można rozliczać się za pośrednictwem DKV.

Strzeżone miejsce na postój stanowi ważną usługę szczególnie w obecnych czasach, gdy w związku z drożejącym paliwem, istnieje coraz większe zagrożenie kradzieży oleju napędowego z ciężarówek. W ramach sieci Truck Parking Europe działa już 70 parkingów, zlokalizowanych w: Austrii, Belgii, Chorwacji, Czechach, Francji, Grecji, Hiszpanii, Holandii, na Litwie, Łotwie, Słowacji, Węgrzech Niemczech ora w Polsce, Portugalii, Rumunii, Włoszech i Wielkiej Brytanii. Platforma umożliwia wcześniejszą, bezproblemową rezerwację miejsca parkingowego i rozliczenie za pomocą karty paliwowo-serwisowej, czyli w zbiorczej, okresowej fakturze.

Rezerwacji miejsca postojowego można dokonać na stronie internetowej platformy Truck Parking Europe lub dzięki aplikacji o tej samej nazwie. By pokryć należność, wystarczy wybrać DKV CARD jako metodę rozliczenia.

“Dostęp do strzeżonych miejsc parkingowych jest ważny dla naszych klientów, gdyż zwiększa bezpieczeństwo transportu. Truck Parking Europe umożliwia wygodną rezerwację, oszczędza czas i minimalizuje koszty funkcjonowania firm transportowych” – informuje Sven Mehringer, dyrektor zarządzający ds. energii i obsługi pojazdów w DKV Mobility.

Potwierdza to Niels de Zwaan, kierownik sprzedaży międzynarodowej i dyrektor ds. parkowania w Grupie LOGPAY, właściciela serwisu Truck Parking Europe: „Rozwiązanie pomaga firmom transportowym ograniczyć kradzieże ładunków i emisję CO2. Dzięki akceptacji kart DKV, klienci operatora mogą korzystać z naszych usług parkingowych dla aut ciężarowych. Obsługa platformy jest intuicyjna, zatem bezproblemowo można znaleźć, zarezerwować i opłacić bezpieczne miejsca parkingowe”

 

O DKV Mobility

DKV Mobility jest jednym z wiodących dostawców usług mobilnych dla branży logistycznej i transportowej. Firma działa od 85 lat i obecnie zatrudnia ponad 1400 pracowników. DKV Mobility oferuje szeroki zakres rozwiązań, służących optymalizacji i zarządzaniu flotami pojazdów w całej Europie: od bezgotówkowych płatności na stacjach paliw, po rozliczanie opłat drogowych czy zwroty podatku VAT. W 2020 roku firma osiągnęła wolumen transakcji na poziomie 9,3 miliarda euro. Obecnie z usług DKV korzysta ponad 213 000 aktywnych klientów, będących w posiadaniu 5,1 miliona kart DKV CARD i urządzeń pokładowych. W 2021 roku DKV CARD po raz 17 z rzędu została uznana za najlepszą markę w kategorii kart paliwowych i serwisowych.
dkv-mobility.com