Cleo w kampanii reklamowej nowych serków wiejskich Almette
pod hasłem „Gdy przyjemność chodzi Ci po głowie”!

Serek wiejski Almette to nowy wymiar przyjemności dla każdego. A teraz tę przyjemność smaku wraz z konsumentami w kampanii reklamowej odkrywać będzie jedna z najpopularniejszych polskich piosenkarek i celebrytek – Cleo.

 Cleo to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich wokalistek i autorek tekstów, a jednocześnie zdolna malarka i projektantka. Jej delikatny urok idzie w parze z mocnym głosem, czyniąc z niej gwiazdę sceny muzycznej, której piosenki nucą miliony Polaków. Jako że image Cleo można określić jako „neo-folk”, a nowe serki wiejskie Almette to propozycja klasyczna, ale w unikalnym wydaniu, udział Cleo w kampanii to wybór doskonale uzasadniony. Jak sama o sobie mówi, w życiu stawia na tradycję, ale z nowoczesnym twistem i tym razem to ona została fanką serków – i to
w trzech smakach i o trzech różnych konsystencjach: Fajnie, że jest różnorodnie. Jak u mnie – czasem folk, czasem pop. Klasyka podkręcona w nowy sposób. Skąd ja to znam. Odpowiedź już chyba chodzi mi po głowie! Dlatego to właśnie Cleo, w rytm swojego przeboju
„Za krokiem krok”, w spotach reklamowych nuci motyw kampanii – „Przyjemność mi chodzi po głowie”. 

Tradycyjnie, ale z twistem!

Serki wiejskie to najnowsza propozycja w ofercie Almette. Marka wprowadziła na rynek niespotykane do tej pory warianty smakowe, aby każdy mógł wybrać coś dla siebie. Do wyboru są trzy różne smaki – kształtne ziarenka serka wiejskiego zanurzone są w trzech różnych „śmietankach”:
z dodatkiem sera ricotta o charakterystycznej słodkawej nucie, z dodatkiem jedynego w swoim rodzaju śmietankowego serka Almette lub z dodatkiem lekko kwaśnego naturalnego jogurtu typu islandzkiego skyr z wysoką zawartością białka i 0% tłuszczu. Jedzenie serków wiejskich to prawdziwa frajda! Już się pewnie domyślacie, że to właśnie taka przyjemność chodzi mi po głowie na scenie i nie tylko… Cóż mogę powiedzieć więcej – ta przyjemność będzie jeszcze grana nie raz! – opowiada Cleo.