Centrum przyjazne dla wszystkich – nowy pokój rodzica i dziecka w CH 3 Stawy!

W Centrum Handlowym 3 Stawy w Katowicach powstała nowa przestrzeń dedykowana osobom odwiedzającym galerię wraz ze swoimi dziećmi. Galeria postanowiła w zupełnie nowy sposób podejść do jej funkcji. Zamiast standardowego pokoju matki z dzieckiem, powstała niemal domowa przestrzeń. Pokój zaprojektowany został z dbałością o szczegóły, wyposażony we wszystko, co niezbędne dla rodziców i dzieci, a przy tym urządzony w ciepłym i przyjaznym stylu. To kolejna przestrzeń w 3 Stawach obok m.in. nowego interaktywnego placu zabaw dedykowana dzieciom.
Galerie i centra handlowe już dawno przestały pełnić funkcję wyłącznie usługowo-handlową. Dzisiaj są one również miejscem spotkań, przestrzenią która jest przyjazna i dostosowana do potrzeb wielu różnych osób. Przykładem tego rodzaju galerii jest katowickie Centrum Handlowe 3 Stawy, w którym niedawno pojawiły się nowe przestrzenie dedykowane osobom odwiedzającym obiekt wraz ze swoimi pociechami.
Pokój rodzica i dziecka w nowej, pięknej odsłonie!
W trosce o komfort zarówno dzieci, jak i ich rodziców w CH 3 Stawy oddano do użytku specjalną przestrzeń, która została wyposażona w szereg udogodnień, które sprawią, że każda wizyta w centrum handlowym będzie przyjemnością dla wszystkich – niezależnie od wieku. W pokoju można m.in. spokojnie nakarmić i bez obaw przewinąć malucha. Jednak to nie koniec rozwiązań, które znajdziemy w pomieszczeniu. Oprócz tradycyjnego przewijaka dla niemowląt, przy którym znajdują się bezpłatne podkłady jednorazowe, istnieje możliwość skorzystania z mikrofalówki, w której w każdej chwili można podgrzać mleko czy jedzenie dla malucha. Dodatkowo matki karmiące naturalnie mogą usiąść ze swoją pociechą w wygodnym fotelu. Co ważne – w pokoju znajdują się także zasłonki, które mają zapewnić poczucie komfortu i prywatności Paniom korzystającym ze specjalnego pomieszczenia.
Zależało nam przede wszystkim na tym, aby stworzyć w naszym centrum handlowym funkcjonalne i przytulne miejsce, w którym klienci odwiedzający nas ze swoimi pociechami będą czuli się komfortowo. Myślę, że to nam się udało – nowy pokój rodzica z dzieckiem to przestrzeń, która wyróżnia się na tle pozostałych pomieszczeń tego typu – mówi Anna Waluś, Multi Poland, Dyrektor Centrum Handlowego 3 Stawy w Katowicach. I dodaje: – Jednocześnie na pasażu powstał interaktywny plac zabaw Kids Play z edukacyjnymi grami i dotykowym ekranem, zaprojektowany zgodnie z najbardziej aktualnymi trendami w zakresie nauki i zabawy najmłodszych.
CH 3 Stawy pełne udogodnień dla każdego

Centrum Handlowe 3 Stawy chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, wprowadza nowe rozwiązania, aby zadbać o komfort wszystkich osób odwiedzających galerię. Wśród udogodnień, jakie można znaleźć na terenie galerii warto zwrócić uwagę na soczewkomaty, drukarkę samoobsługową i automat gdzie możemy bezpośrednio kupić kartę podarunkową na prezent. Dostępne są również: bankomaty, wpłatomaty, paczkomat, punkt Poczty Polskiej, dorabiania kluczy, pralnia, stacja ładowania samochodów elektrycznych, a także wewnętrzny plac zabaw.
3 Stawy są centrum dostępnym dla wszystkich klientów. Przestronne, szerokie alejki pozwalają na swobodne poruszanie się po centrum handlowym, a duży parking na 1800 samochodów jest dostępny z poziomu ulicy, natomiast jego część podziemna wyposażona jest w windy i schody ruchome. Z myślą o osobach z ograniczoną sprawnością ruchową CH 3 Stawy poczyniło szereg zmian, które mają zagwarantować bezpieczne i komfortowe zakupy. Jedną z nich są toalety przystosowane do potrzeb klientów z niepełnosprawnościami ruchowymi, a także specjalnie oznaczone miejsca parkingowe.