Celne strzały ze SPAR

Nowa promocja na Mistrzostwa Świata w Katarze

Sieć SPAR wprowadziła nowe promocje, przygotowane specjalnie na Mistrzostwa Świata w piłce nożnej w Katarze. W wyjątkowych cenach można nabyć napoje, przekąski, kabanosy, orzeszki, a nawet pizzę mrożoną i tortillę pod marką Fresh to go do szybkiego przygotowania na ciepło. W ofercie są także atrakcyjne zestawy w wyjątkowych cenach. Kibice mogą pobrać specjalny terminarz rozgrywek i kibicować drużynom razem z marką SPAR.

 

Klienci w placówkach SPAR mogą kupić polskie produkty w atrakcyjnych cenach, a także bardzo dobrej jakości wyroby pod marką własną SPAR, których asortyment jest wciąż rozwijany. Sieć SPAR dynamicznie rozwija się w całej Polsce i szuka kolejnych lokalizacji.

“Marka SPAR od lat wspiera sportowców i kibicuje im wraz ze swoimi klientami. Dzięki atrakcyjnym promocjom oraz akcjom lojalnościowym umacniamy relacje z naszymi partnerami detalicznymi i pomagamy im rozwijać własne biznesy. Wierzymy, że przez współdziałanie, wspieranie i budowanie relacji z naszymi partnerami oraz koncentrowanie się na tym, czego chce konsument, wszyscy osiągniemy sukces. W SPAR chodzi przede wszystkim o doświadczenie zakupowe, świeżość i jakość naszych produktów oraz obsługę, jaką oferujemy naszym klientom” – podkreśla Wayne Hodson, prezes zarządu sieci SPAR w Polsce.

Sieć SPAR prowadzi także kolejną akcję lojalnościową – tym razem klienci mogą nabyć zestawy profesjonalnych noży marki Boretti ze zniżką nawet do 84%. Znaczki otrzymuje się za każde wydane 20 zł, a produkty w promocji można kupować do 7 stycznia 2023 roku lub do wyczerpania zapasów. Wystarczy zebrać 5 znaczków, aby móc kupić wybrany nóż z wysokim rabatem.

SPAR cały czas rozwija swoją markę własną – sieć wprowadziła świeże warzywa SPAR oraz dania gotowe i soki pod marką Fresh to go. Łącznie w ofercie jest ponad 600 indeksów marki własnej, a w planach jest rozszerzenie asortymentu do 1000 indeksów.

Dodatkowo 10 indeksów produktów bezglutenowych rozszerzyło ofertę marki własnej SPAR. Oferta obejmuje ciastka, biszkopty, makarony i mąki. Są to starannie wyselekcjonowane produkty w konkurencyjnych cenach.

Więcej informacji na stronie www.spar.pl

The SPAR Group Ltd. jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Johannesburgu w RPA. W latach 60. firma stała się wyłącznym master franczyzodawcą SPAR w Republice Południowej Afryki. Obecnie The SPAR Group Ltd. działa również w 5 innych krajach afrykańskich, Irlandii, południowo-zachodniej Anglii, Szwajcarii i na Sri Lance.